Генпрокурор жорстко пройшовся по «євробляхах»

22.06.2018 г. в 23:39, automotoclub.info

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував роботу митних органів західної України через масовий в’їзд в Україну автомобілів нерозмитнених авто та попередив про “серйозну розмову”.

Про це він сказав під час всеукраїнської селекторної наради в рамках ініціативи “Україна без контрабанди”, пише automotoclub.info.

“Запитання до керівника львівської митниці… Скажіть будь ласка, скільки так званих “євроблях” ви пропустили за останні два роки. І які сканери вам потрібні для того, щоб цього не допускати”, – звернувся Луценко.

Представник митниці, присутній на нараді шляхом відеозв’язку, не зміг відповісти на це запитання.

“На даний період часу в мене немає інформації стосовно кількості авто на єврономерах, що перетнули митний кордон протягом двох років”, – сказав він.

Луценко знову апелював до нього: “То я вам доповідаю, що в Україну заїхало щонайменше 300 тисяч і більша половина (цих авто) із західних областей. Тому через вас пройшли десятки тисяч цих автомобілів, які зараз, не сплативши жодних митних платежів, ускладнили – м’яко кажучи – ситуацію на дорогах України”.

Генпрокурор наголосив, що в цьому випадку “повнота відповідальності лежить саме на львівській митниці та всіх її колегах по Західній Україні”.

Я не знаю, чи ви дійсно не знаєте цифру кількості автомобілів, але цифру, скільки коштує пропустити такий автомобіль, ви точно знаєте. Тому прошу бути готовим до розмови з прокурором з цього приводу.

загрузка...
Еще одна новость

Украинские дороги сузят на полметра

22.06.2018 г. в 23:39, real-vin.com

Европейским путем решили пойти в Министерстве регионального развития, строительства и ЖКХ. Замминистра Лев Парцхаладзе в Facebook написал о принятии решения о сужении ширины полос на дорогах в населенных пунктах. Естественно, никто не ринется ломать существующие дороги, ведь и без того не все они в Украине заасфальтированы или находятся в хорошем…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Генпрокурор пообіцяв митникам жорстке покарання за участь у схемах з «євробляхами»

22.06.2018 г. в 23:39, mmr.net.ua

Генеральний прокурор України Юрій Луценко розкритикував роботу митних органів західної України через масовий в’їзд в Україну автомобілів нерозмитнених авто та попередив про “серйозну розмову”. Про це він сказав під час всеукраїнської селекторної наради в рамках ініціативи “Україна без контрабанди”. “Запитання до керівника львівської митниці……

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть