Гройсман завдав першого удару «євробляхам»

23.06.2018 г. в 13:11, autonews.ua

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, схоже, починає виконувати обіцяне – «вирішити проблему нерозмитнених авто за місяць». Кабінет Міністрів України в рамках експерименту прийняв постанову №479 від 20 червня «Про реалізацію експериментального проекту по створенню умов для запобігання ухиленню від сплати митних платежів», давши співробітникам Нацполіціі розширені повноваження з контролю над ДФС, повідомляє autonews.ua.

«Поліцейські мають право цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та в інших місцях митної території України, в яких органи Державної фіскальної служби здійснюють митні формальності, з метою виявлення фактів порушення митних правил», – йдеться в повідомленні Кабміну.

Крім того, поліція отримує доступ до бази ДФС під назвою «Інспектор-2006». Це автоматична система митного оформлення, в якій є вся інформація про в’їхав в Україну транспорті. З 1-го вересня ДФС і поліція також зобов’язані подавати до Кабміну щомісячні звіти і пропонувати законодавчі зміни.

Експеримент триватиме до 31 грудня цього року. Тепер поліція зможе контролювати потік транспорту на єврономерах і дії митників, які іноді закривають очі на «липові» довіреності іноземних «верблюдів».

загрузка...
Еще одна новость

Прокурори відправляться на західні митниці для блокування «євроблях»

23.06.2018 г. в 13:11, p-p.com.ua

Тиск посилять, а боротьбу удосконалять, – у кабінеті міністрів запропонували нову програму антиконтрабандних заходів на митниці. У постанові, яку представив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, суттєво розширюються повноваження поліції контролю за митниками. Відтак, поліцейські отримали право цілодобово перебувати у зонах митного контролю.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В МВС підготували «пастку» для українських водіїв

23.06.2018 г. в 13:11, dostyp.com.ua

Новi пpавила офоpмлeння ДТП, якi ввeло своїм наказом Мiнiстepство внутpiшнiх спpав, надають нeдобpосовiсним спiвpобiтникам полiцiї вeликi можливостi для зловживань. Пpо цe в eфipi ObozTV pозповiв автоюpист Дeнис Конюшко, оцiнюючи ноpму, згiдно з якою полiцeйськi бiльшe нe зобов’язанi фiксувати вiдмову учасника ДТП пiдписувати пpотокол у пpисутностi…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть