Влада підніме тарифи на авто з Європи

24.06.2018 г. в 10:17, mashyna.com.ua

Дональд Трамп вирішив реанімувати напівмертвий автопром США. Як виявилось, головну загрозу створюють європейські машини.

Вихід з Паризької угоди, обмеження віз для громадян арабських країн, торгова війна з Китаєм, антилюдська іммігрантська політика – це зовсім не повний список того, що вже встиг зробити Дональд Трамп на шляху до Great America.

Тепер під гарячу руку президента-мільярдера потрапили європейські автовиробники, пише НВ.

Днями у головному каналі комунікації Трампа з суспільством – Twitter – з’явився наступний запис:

Європейський Союз довго створював в США тарифи та торгові бар’єри для наших великих компаній і працівників. Якщо ці тарифи і бар’єри не будуть скасовані, – ми зробимо свій 20% тариф на всі їхні машини, які приїжджають у США. Будуйте їх тут!

Дональд Трам заявив про підвищення тарифів на європейські машини якраз під час розслідування Департаменту торгівлі США. Місяць тому він доручив цій структурі дізнатися як імпорт автомобілів та запчастин з Європи впливає на американську автоіндустрію, її розвиток та впровадження нових технологій у вітчизняні авто.

В адміністрації ідею президента підтримують. Секретар Департаменту торгівлі Вілбур Росс заявляє : «Існують докази, через які можна припустити, що десятки років імпортування вбивало нашу автоіндустрію». Політик пообіцяв перевірити це до кінця літа за допомогою «чесного й відкритого розслідування».

Але Трамп як завжди поспішає з різкими висловлюваннями і вже взявся за нову проблему, яка заважає побудові сильного суспільства: «Ключові індустрії, як автомобілебудування і виробництво автозапчастин, є найважливішими в становленні нас як Нації».

Як пише The Guardian, для найбільших європейських автовиробників – Volkswagen, Daimler і BMW – ринок США є другим за величиною після Китаю. А продаж автомобілів і запчастин взагалі становлять більшість експортного доходу Німеччини.

Доказом цього стало помітне падіння цін та продаж акцій Daimler, Volkswagen і BMW після заяви Трампа.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні планують побудувати 10 автобанів

24.06.2018 г. в 10:17, nv.ua

Транспортна стратегія до 2030 року передбачає будівництво десяти нових міжнародних і внутрішніх автобанів. Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури. Зокрема, серед нових автобанів, які планують будувати в Україні — транскарпатський автобан (Via Carpatia), Львів-Київ-Харків-Донецьк, Київ-Керч та Полтава-Дніпро. Також буде…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

«Єврoбляхери» влаштували пікет під будівлею поліції

24.06.2018 г. в 10:17, mmr.net.ua

У Луцьку влaсники aвтo нa єврoнoмерaх пiкетують пoлiцiю тa вимaгaють припинити «свaвiлля». Акцiю влaштувaли 23 червня в Гoлoвнoму упрaвлiннi Нaцioнaльнoї пoлiцiї у Вoлинськiй oблaстi. Учaсть в пiкетувaннi беруть кiлькa десяткiв чoлoвiкiв тa жiнoк. Вoни зaявили прo свaвiлля пoлiцiї тa вимaгaють «не перетвoрювaти Укрaїну в пoлiцейську держaву». Вoдiї…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть