Чому ціни на уживані автомобілі впадуть на 20-50%

25.06.2018 г. в 00:19, mmr.net.ua

У найближчі 3-4 роки уживані автомобілі суттєво подешевшають.

Найімовірніше, ціни на уживані авто зменшаться на 20% – це найбільш імовірний сценарій. Однак, не виключено, що падіння вартості уживаних машин становитиме 50%. Найменш імовірний сценарій – збереження нинішньої цінової політики на вторинному ринку.

Такі прогнози Morgan Stanley, американського банківського холдингу, власника найбільшого брокерського бізнесу у світі.

На думку аналітиків, здешевлення вживаних машин триватиме аж до 2021-го року. Це пояснюється зростанням ринку оренди автомобілів, які після служби в прокаті потрапляють на ринок із дуже «солодкими» цінами.

Експерти вважають, що доступна оренда машин та всілякі служби таксі (Uber тощо), а також каршерінг роблять купівлю особистого транспорту не завжди виправданою і вигідною. Тому зростає кількість тих, хто відмовляється від придбання автомобіля на користь ситуативного використання “чужих” машин та звільнення себе від обслуговування персонального авто.

До речі, в березні 2017 року зафіксовано рекордне зниження продажів нових машин у США, що є першим серйозним «дзвіночком» і результатом падіння акцій GM, Fiat Chrysler і інших автомобільних компаній.

загрузка...
Еще одна новость

«Евробляхи» не пускают в Украину: поляки помогли таможенникам

25.06.2018 г. в 00:19, newsoboz.org

Государственная фискальная служба констатирует, что в последнее время украинцы все чаще пробуют протащить через границу евробляхи на польских номерах по поддельным доверенностям. Только за минувшую неделю Волынские таможенники изъяли три автомобиля нарушителей, сообщает пресс-служба ГФС. В частности, по липовым доверенностям два наших соотечественника…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новий закон: що робити власникам «евроблях»

25.06.2018 г. в 00:19, vkursi.te.ua

Після оприлюднення законопроектів виникло чимало додаткових запитань щодо майбутнього “євроблях” та їхніх власників. ЕП підготувала відповіді на найбільш популярні запити. Минулого тижня до Верховної Ради були внесені два законопроекти, які повинні вирішити проблему так званих авто на “бляхах”. Проекти передбачають зниження акцизного податку, що…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть