Експерт обурився амністією для «євроблях»

25.06.2018 г. в 08:02, autonews.ua

Економічний експерт Сергій Фурса вважає рішення влади і законопроект, який досить імовірно стане законом, несправедливим по відношенню до людей, які чесно платили податки і ввозили автомобіль за законом. Своєю думкою Фурса поділився на сторінці в Facebook.

На його думку, таке вирішення питання показує, що у нас працює не верховенство права, а «верховенство схем».

«Все повинно бути навпаки. Якщо ви обманює, то повинні розплачуватися за це. Обман має коштувати дорого. А чесне життя повинна бути простоим. Таку форму взаємодії в суспільстві повинно стимулювати держава.»

Адже в нормальній правовій державі шахраї повинні бути покарані, а таке рішення влади покаже, що у нас дуже просто порушити закон і добитися до себе «особливого ставлення».

«Україна ж стимулює зовсім інший підхід. Який говорить про те, що ти повинен придумати схему. Втягнути в неї якомога більше людей. І потім вимагати до себе уваги і особливого підходу. І адже мова йде не про одиноких випадках, коли нещасні люди завозили машини за останні гроші. Ні, це був великий бізнес. Великі схеми. Коли великі сірі імпортери масово завозили автомобілі. Продавали їх дешевше ринку, ще й вбиваючи чесну конкуренцію. А потім, коли виявилося, що вони створили проблему, проплатили рух «вільних автомобілістів». Централізовано все це зробити набагато простіше. І ось вже обурені народні маси, організованими групами, вимагають пробачити і зрозуміти. І легалізувати схеми.»

Експерт вважає, що успіх «бляхерів» показує винахідникам інших корупційних схем, що такий варіант працює. І тому подібний обман повториться ще не раз.

загрузка...
Еще одна новость

Привлечение полиции к работе на таможне при ввозе «евроблях» излишне – автоюрист

25.06.2018 г. в 08:02, golos.ua

Привлечение полицейских для осуществления контроля ввоза «евроблях» в Украину является и излишним, поскольку данная процедура является обязанностью именно сотрудников таможни. Такое мнение сообщил автоюрист Владимир Караваев. «Я удивился, когда узнал, когда данную тему связали с евробляхами. Поскольку данная проблема связана именно с работой…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Гаманці на колесах: скільки принесе коштів до бюджету легалізація "євроблях"

25.06.2018 г. в 08:02, tsn.ua

Автопарк іноземців на українських дорогах за неофіційною інформацією наближається до трьох мільйонів одиниць. За даними Державної фіскальної служби ця цифра вдесятеро менша. Однак дуже мала кількість з них хоче легалізуватися - і це вкрай дратує сумлінних платників податків. Тому держава хоче їх карати штрафами, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень. До…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть