Автомобілям зі США закриють дорогу в Україну

25.06.2018 г. в 19:34, 2plus2.ua

Доки у високих кабінетах шукають порозуміння із власниками «євроблях», українці більше уваги звертають на американські автомобілі. Тільки за останні півроку, за пільговим тарифом в Україну завезли близько п’ятдесяти тисяч авто.

Нині діє пільгова ставка розмитнення для авто із екостандартом Євро 5 і купівля такої машини доволі вигідна. Утім, скоро така можливість зникне і автомобілям зі США дорогу в Україну закриють. Чому?

Українські чиновники ніяк не можуть визначитися із правилами гри на зрозумілому ринку вживаних автомобілів. Одні пропонують встановити вигідне розмитнення абсолютно для усіх, інші – обмеження Євро 5. А тим часом спливає дія Закону про знижений акциз, яким уже скористалися тисячі автомобілістів. Тільки за останні півроку, за пільговим тарифом в Україну завезли близько п’ятдесяти тисяч автомобілів.

Олена Гіряєва, заступник генерального директора «Євротерміналу»: «Найбільше імпортували зі США. Воно і не дивно, запевняє Денис, який вже понад п’ять років має бізнес із продажу вживаних машин».

Дарина разом із чоловіком придбали машину саме зі США три місяці тому, вигода була такою суттєвою, що вони вирішили на одній машині у родині не зупинятися, однак…

«Мы купили недавно автомобиль из Америки. Сэкономили на нём где-то 3000-4000 долларов. Сейчас хотим пригнать ещё одну машину, но так как действие закона заканчивается, не знаем, как это сделать».

Вже за кілька місяців про економію можна буде забути. Ті, хто прагне стати власником авто, затамували подих в очікуванні нових вигадок депутатів.

загрузка...
Еще одна новость

Коли чекати «листів щастя» українським водіям

25.06.2018 г. в 19:34, www.segodnya.ua

Незабаром в Україні має запрацювати система автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Як і коли почне працювати нововведення і чи будуть українські автомобілісти знову отримувати “листи щастя”. В Україні щодня на дорогах гине близько 10 осіб. У поліції такий рівень смертності називають неприпустимим і закликають впровадити…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как можно раз и навсегда решить проблему "евроблях"

25.06.2018 г. в 19:34, Михаил Поживанов председатель Фонда муниципальных реформ "Магдебургское право"

История с "евробляхами" имеет более глубокие корни, чем это кажется на первый взгляд. Несправедливая цена за растаможку автомобиля – это то, что является очевидным для обывателя. Подобную проблему можно устранить, и, скорее всего, это будет сделано, но ближе к выборам. Однако это лишь один пласт, тогда как есть еще два других. Один из них упирается…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть