Паркувальники відповідатимуть за за цілісність авто

26.06.2018 г. в 20:15, zib.com.ua

Паркуючи автомобіль, власник має розраховувати на взаємні корисні дії з боку тих, хто бере за це гроші. Натомість сьогодні з водіїв збирають сотні мільйонів гривень на рік, не відповідаючи за збереження авто.

Автор проекту «Про внесення змін до статті 977 Цивільного кодексу України щодо впорядкування відносин паркування транспортних засобів» (№8423) зазначає, що наразі «паркувальники» не несуть жодних взаємних та зустрічних зобов’язань перед водіями. Тобто гроші отримуються ні за що, а це суперечить логіці цивільно-правових стосунків.

Він пропонує упорядкувати відносин з паркування транспортних засобів, у тому числі платного. Для цього — внести відповідні зміни до Цивільного кодексу і визначити, що паркування є різновидом договору схову (зберігання).

У разі схвалення такого закону особа, яка надає послуги паркування в обмін на гроші, має забезпечити збереження автомобілів, догляд за ними, спостереження із застосуванням відеокамер. А у разі крадіжки чи пошкодження майна — нестиме відповідальність перед власником.

Утім, не виключено, що за таких обставин плата за паркування стрімко зросте, оскільки включатиме в себе і внесок за страхування автомобіля.

загрузка...
Еще одна новость

Хто з українських політиків полюбляє їздить на Rolls-Royce

26.06.2018 г. в 20:15, narodna-pravda.ua

В деклараціях за минулий рік знайшлося три ROLLS-ROYCE. Один з них задекларував народний обранець з депутатської групи “Воля народу” Степан Івахів, другий – депутат Бахмутської міськради, а третя машина у власності начальника Навчально-медичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області. ROLLS-ROYCE SILVER SHADOW 1974…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Обурені водії почали перекривати дороги

26.06.2018 г. в 20:15, kremen.today

Водії заблокували міст через Ворсклу на Полтавщині . Автомобілісти вимагають ремонту відрізку дороги від села Копили до Супрунівки. На діалог з мітингувальниками вийшли лише представники поліції, вони ж запобігли створенню аварійної ситуації на дорозі. Протестувальників поліцейські запевнили, що передали відповідні запити в «Укравтодор».

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть