Укравтодор займається самопіаром замість того, щоб ремонтувати дороги, – депутат

26.06.2018 г. в 23:54, informator.news

Народний депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько прокоментував офіційну відповідь Укравтодору, яку відомство опублікувало як реакцію на критику з боку парламентаря.

Своє ставлення до публікації служби на Facebook він висловив у коментарі журналісту ІНФОРМАТОРа.

“Керівництво Укравтодору займається піаром замість того, аби будувати й ремонтувати дороги. Все, що змогли зробити у службі у відповідь на аргументовану критику та акції протесту людей, яким вже набридло їздити по зруйнованим автошляхам – це написати пост у Facebook, де вони намагаються дати оцінку моїй депутатській діяльності”, – заявляє Лінько.

Депутат переконаний, що замість того, аби писати дописи у соціальних мережах, керівництво Укравтодору повинне нарешті розпочати реконструкцію українських доріг аби люди дізнавалися про якісні зміни у їх стані не від публікацій та брифінгів, а просто щодня, кермуючи власним автомобілем.

Нагадаємо, раніше журналісти ІНФОРМАТОРа у прямому ефірі поспілкувалися з депутатом Дмитром Ліньком, під час якого поговорили про ключові проблеми та корупцію у галузі будівництва автошляхів.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні знову ростуть ціни на газ для авто

26.06.2018 г. в 23:54, uamotors.com.ua

У період з 25 по 26 червня ряд автозаправних мереж підвищили ціни на автогаз. У мережі ОККО автогаз подорожчав на 4 коп./л, – до 13,65 грн/л. На станціях WOG вартість ЗВГ зросла на 6 коп./л – до 13,65 грн/л. AMIC, “Авіас” і “Укрнафта”, “БРСМ-Нафта” підвищили ціни на автогаз на 1-2 коп./л. Середня ціна ЗВГ по Україні 26 червня становила…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Суттєві зміни очікують українських автомобілістів

26.06.2018 г. в 23:54, mmr.net.ua

Автoeкспeрти зaпрoпoнувaли прибрaти з рoзрaхунку вaртoсті пoлісa oбoв’язкoвoгo стрaхувaння aвтoцивільнoї відпoвідaльнoсті (oСaЦВ) фaктoр типу і мoдeлі мaшини. a зaмість цьoгo oфoрмляти oСaЦВ тільки нa кoнкрeтну людину-вoдія. Бeз прив’язки дo aвтoмoбіля, яким він кeрує. Тaку ідeю зaпрoпoнувaв гoлoвa Всeукрaїнськoї aсoціaції aвтoімпoртeрів і дилeрів…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть