«АвтоКрАЗ» продемонстрував нову спецмашину

27.06.2018 г. в 11:14, mmr.net.ua

Лабораторія дослідження свердловин ЛСГ-10 на шасі КрАЗ-5233НЕ – черговий партнерський проект ТОВ «ПВК КБ «Пожспецмаш» та ПрАТ «АвтоКрАЗ» для ПАТ «Укргазвидобування». Спецтехніка виготовлена і відвантажена, згідно умов тендеру ПАТ «Укргазвидобування», виграного ТОВ «Білтім», із базою автомобіля КрАЗ. Автомобільне шасі КрАЗ-5233НЕ, використане у якості транспортної бази спецвиробу, має стандартну силову установку та базову комплектацію. Додатково встановлено підігрівач двигуна в зимовий період, місця для сидіння обладнані пасками безпеки, є аналоговий тахограф.

Спецмашина буде задіяна при свердловинних роботах на нафтогазових родовищах під час геофізичних і гідродинамічних досліджень, які проводяться за допомогою глибинних приладів і інструментів, що вводяться у свердловину. КУНГ лабораторії утеплений, із кондиціонером, обігрівачем, освітленням і вентиляцією забезпечить комфортні умови для обслуговуючого персоналу. Сприятимуть комфорту диван із рундуком, мийка та водяний бак із водонагрівачем, шафа для одягу, стіл, крісла оператора та машиніста та інші дрібнички. Серед пристосувань для дослідження свердловин – дослідницька лебідка та система контролю спускопідйомних операцій. Лебідка із тяговим зусиллям 10 000 Н, має гідравлічний привід, автоматичний укладчик дроту, ручне гальмо колодочного типу, механічний лічильник обертів, пульт управління лебідкою та ін.

До складу системи контролю входять датчики глибини, швидкості та натягу дроту, блок індикації і реєстрації параметрів СПО, карта пам’яті для перенесення інформації на комп’ютер, диск з ПО.

Майже аналогічні лабораторії вже рік працюють у філіях «Укргазвидобування.» Минулого року «КрАЗ» виграв тендер на цю спецтехніку, виготовив її разом із ТОВ «ПВК КБ «Пожспецмаш», і відвантажив українським газодобувачам.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве начал стремительно разрушаться мост

27.06.2018 г. в 11:14, golos.ua

В понедельник, 26 июня, в Киеве мост над проспектом Николая Бажана возле станции метро «Осокорки» осыпался вниз на проезжающие автомобили. Очевидец происшествия киевлянин Александр Кравченко рассказал, что с моста посыпались камни, упав неподалеку от припаркованных машин. «Буквально, град из камней. Мимо проходили люди и хорошо, что никто не…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Растаможка старого авто будет дороже его европейской цены

27.06.2018 г. в 11:14, 24tv.ua

Владельцев авто на иностранной регистрации больше и больше, они объединились в мощное общественное движение и начали требовать правовой легализации и вот будто достигли цели. В парламент уже вынесли законопроект о новых правилах ввоза авто из Европы. Растаможка авто на еврономерах Об этом рассказала в своем видеоблоге "ЦРУ. За кадром" журналистка…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть