Водіям в Україні загрожує різке підвищення штрафів

28.06.2018 г. в 00:48, ukr.segodnya.ua

Інструктори в автошколах впевнені – пристебнутий ремінь зробить поїздку не тільки безпечнішою, але і комфортнішою.

Відповідний законопроект вже внесений до парламенту. Журналісти “Сьогодні” з’ясували, про які суми йдеться, і що про нововведення думаю водії.

Водії активно обговорюють можливе підвищення штрафів. І хоча таксисти мають право не пристібатися, щоб можна було швидко ухилитися від агресивного пасажира, досвідчені водії все ж радять використовувати ремені.

Крім того, пристібатися потрібно і пасажирам, кажуть водії – виробники не просто так встановлюють ремені безпеки і на задніх сидіннях.

“Якщо задній [пасажир] не пристебнутий, він, коли при аварії вилітає, від нього страждає передня людина”, – говорить водій.

Інструктори в автошколах впевнені – пристебнутий ремінь зробить поїздку не тільки безпечнішою, але і комфортнішою.

“Ремінь безпеки завжди утримує водія на своєму місці. Тобто водій не пересуватиметься по всьому сидінню”, – зазначає автоінструктор Іван Качанович.

Зараз штраф за їзду з непристебнутим ременем безпеки становить лише 51 гривню. Але патрульні рідко складають протоколи, частіше обмежуються попередженням.

Депутати хочуть збільшити штраф в 15 разів, до 850 гривень.

“Ми зупиняємо людей за порушення даного пункту правил. Проводимо профілактичну з ними роботу, бесіду. Але збільшення штрафів до 850 гривень – це трохи неправильно. Тому як треба наших громадян поступово до цього приводити”, – вважає заступник командира батальйону управління патрульної поліції в Краматорську і Слов’янську Єгор Голубов.

У патрульній поліції вважають, що більш доцільно розробити систему поступового підвищення штрафів: якщо водій порушує правило повторно, його слід карати суворіше.

загрузка...
Еще одна новость

Где в маршрутке самые опасные места и куда жаловаться на водителей-гонщиков

28.06.2018 г. в 00:48, kiev.segodnya.ua

Как только человек заходит в салон, за его безопасность отвечает перевозчик и водитель. В Киеве пассажирка маршрутки выпала на ходу, когда водители двух автобусов устроили гонки. Маршруточных гонок не скрывают сами водители. Мол, это обычное дело между конкурентами. В такой погоне за дополнительными несколькими гривнями водители часто…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Реакция крымской полиции на украинские номера (Видео)

28.06.2018 г. в 00:48, ru.krymr.com

Останавливают ли российские полицейские без оснований машины на украинских номерах в Крыму? Это выяснил известный крымский видеоблогер. На трассах полуострова он увидел немало машин с номерами Киевской, Днепропетровской, Луганской, Донецкой и Запорожской областей. Результаты его эксперимента – смотрите в материале Крым.Реалии.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть