Нарешті українці зможуть купувати достойні іномарки

28.06.2018 г. в 08:02, mashyna.com.ua

Ще одна група народних депутатів потурбувалась, аби автомобіль був не розкішшю, а засобом пересування. Для здешевлення також пропонується переглянути ставки акцизного податку.

Проект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» (№8487) проголошує дві мети. По-перше, зменшити акциз на нові авто, що імпортуються, та прибрати диспропорцію в ставках залежно від об’єму двигуна. По-друге, спонукати до легалізації вживаних автомобілів, увезених в Україну за довіреністю.

Розрахунок ставок пропонується спростити за принципом: базова ставка за новий (не більше року використання) автомобіль з двигуном 1000 см3 підвищуватиметься на 2 коефіцієнти, що прямо пропорційні його віку та об’єму двигуна. Для бензинових двигунів вона становитиме €50 за одиницю, для дизельних — €75.

Наприклад, для нового авто з 6-літровим двигуном ставка акцизу дорівнюватиме лише €300/450. Але якщо машину випустили у 2010-му — €2100/3150. Порівняймо: сьогодні за такого «важковаговика» навіть 2012 р.в. необхідно сплатити €13,2 тис. акцизу.

За такої системи у виграші насамперед будуть ті, хто ввозитиме автомобілі з понад 5-річним пробігом та двигунами понад 3 л. Адже для них уже не існуватиме окремих підвищених ставок. Проте для надто вікових малолітражок, вартість яких — кілька тисяч євро, сума акцизу залишатиметься непідйомною.

Тож наші дороги поповняться дешевими, але потужними вживаними автомобілями, від яких прагнутимуть позбутися власники з країн ЄС через підвищені екологічні вимоги до викидів.

загрузка...
Еще одна новость

Эксперты составили рейтинг авто, которые всегда востребованы

28.06.2018 г. в 08:02, charter97.org

Японские автомобили – это гарантия качества, надежности и безопасности. Эксперты составили рейтинг авто, которые всегда востребованы. По словам автомобильных экспертов, японские автомобили – это гарантия качества, надёжности и безопасности, в связи с чем они всегда пользуются популярностью, пишет innov.ru. Специалисты отмечают, что на первом…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водіям в Україні загрожує різке підвищення штрафів

28.06.2018 г. в 08:02, ukr.segodnya.ua

Інструктори в автошколах впевнені – пристебнутий ремінь зробить поїздку не тільки безпечнішою, але і комфортнішою. Відповідний законопроект вже внесений до парламенту. Журналісти “Сьогодні” з’ясували, про які суми йдеться, і що про нововведення думаю водії. Водії активно обговорюють можливе підвищення штрафів. І хоча таксисти мають право не пристібатися,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть