На ринок вийде новий автомобільний бренд

28.06.2018 г. в 19:08, mmr.net.ua

Автосалон в Індонезії повинен відкритися в кінці поточного літа. І в його рамках японська компанія збирається представити свій новий автомобіль, який, за заявою самих розробників, буде розрахований для молоді.

Концептуальний серійний автомобіль незабаром повинен перевтілитися в серійну версію, яка буде призначена для покупців віком до тридцяти п’яти років. При цьому, новинка вийде в продаж не під ім’ям Suzuki, а під суббрендом, який також буде презентовано в рамках індонезійського мотор-шоу. Однак, ніякі технічні характеристики в компанії поки розкривати не поспішають, тому нам залишається тільки чекати офіційної презентації в серпні.

Нагадаємо, що за підсумками минулого року компанія Suzuki реалізувала сто одинадцять тисяч автомобілів і стала п’ятою з продажу в рамках Індонезії. Лідируючі ж позиції на цьому ринку належать як і раніше бренду Toyota.

загрузка...
Еще одна новость

Нардепи пропонують виключити акциз при розмитненні автомобілів

28.06.2018 г. в 19:08, autotheme.info

Податок, який робить розмитнення автомобіля найдорожчим в Європі, пропонують виключити взагалі. В Верховній Раді зареєстровано два законопроекти під номерами 8505 та 8506, які мають суттєво знизити податкове навантаження на ввіз автомобілів в Україну. Згідно проекту номер 8505, всі транспортні засоби виключаються з переліку підакцизних товарів.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Владельцам "евроблях" готовят новые штрафы

28.06.2018 г. в 19:08, buh.ligazakon.net

В Верховной Раде зарегистрированы законопроекты, призванные уменьшить стоимость импортных авто и поставить точку в истории с их нелегальным ввозом. Вместе с уменьшением стоимости иностранных автомобилей (на выходе), предлагается значительно повысить штрафы для тех украинском, кто продолжит выбирать схему уклонения от растаможки транспортного средства. Во-первых,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть