5 основних переваг дизельних моторів

29.06.2018 г. в 14:28, mmr.net.ua

Чимало автомобілістів побоюються двигунів на «важкому» паливі. Одні вважають, що ці двигуни вибагливі і підведуть взимку, інших же лякають новини про «дизельгейт». Втім, дизельні агрегати мають ряд переваг перед бензиновими.

По-перше, «дизелі» мають більш високі показники ККД: 40-50% проти 30% у бензинових двигунів. Це дозволяє значно зменшити витрату пального. Крім того, дизельні мотори відрізняються високою надійністю за рахунок більш простої конструкції.

По-друге, ефективне застосування енергії згоряння дозволяє дизельним двигунам набагато менше грітися. Як наслідок – зникає необхідність у складній системі охолодження.

Третьою перевагою є високий показник крутного моменту при меншій кількості обертів. Це пояснюється більшим ступенем стиснення і більш високим ККД.

По-четверте, дизельні автомобілі менш вибагливі до якості пального. Відповідно до проведених тестів, такі мотори без системи турбонаддування можуть споживати навіть пальне дуже низької якості.

У ТОП-5 переваг «дизелів» потрапила також їхня безпека. Справа в тому, що солярка виділяє набагато менше легкозаймистих речовин, а це означає, що вона не така небезпечна, як бензин.

загрузка...
Еще одна новость

Украинские дороги будут строить французы: названы первые направления

29.06.2018 г. в 14:28, autonews.ua

25 июня в Париже состоялась встреча украинско-французского делового совета в рамках которого французская строительная компания Bouygues Travaux Publics SAS и Государственное агенство автомобильных дорог Украины подписали меморандум о сотрудничестве. Он предусматривает подготовку предварительного технико-экономического обоснования совместного строительства…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Украинский автопром: хроника исчезновения

29.06.2018 г. в 14:28, www.dw.com

За последние десять лет украинское автопроизводство уменьшилось стремительными темпами. Так, по данным Ассоциации автопроизводителей Украины «Укравтопром» в мае этого года с заводов Украины вышло только 442 автотранспортных средства. Эта цифра в десять раз меньше объемов производства в мае десятилетней давности. Впрочем, и она продолжает снижаться.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть