В Українську армію надійшла нова партія всюдихідних вантажівок вітчизняного виробництва

30.06.2018 г. в 11:15, mashyna.com.ua

Чергова партія всюдихідних вантажівок «Богдан 63172», які виготовлені для Збройних Сил України проходить випробування перед передачею замовнику.

Після складання нової партії автомобілів, їх перевіряють спочатку в рамках заводських випробувань, коли нові машини проходять випробування та обкатку. І лише потім підходить черга приймально-здавальних випробувань під контролем Представництва замовника – військових спеціалістів.

На цьому етапі перевіряється працездатність всіх вузлів та механізмів майбутнього військового автомобіля. Керовані водіями-випробовувачами, машини проходять трек, який дозволяє повністю переконатися як у якості роботи усіх елементів вантажівки, так і у готовності виробу у цілому.

Нагадаємо, що з початком виконання Державного оборонного замовлення, ДП «Автоскладальний завод N 2» АТ АК «Богдан Моторс» запровадив програму 5-ступеневого контролю якості військових автомобілів на всіх етапах: виробництво, випробування, спільне вдосконалення з Міноборони, навчання і сервісне обслуговування.

загрузка...
Еще одна новость

«Гелик» 4×4² превратили в кабриолет, чтобы ставить в гараж (ВИДЕО)

30.06.2018 г. в 11:15, motor.ru

Шведский горнолыжник Йон Олссон представил очередной автомобильный проект: завершилась переделка тюнингованного внедорожника Mercedes-Benz G500 4×4² в кабриолет. Автомобиль, который был куплен за 250 тысяч евро, дорабатывали с декабря прошлого года. О машине Олссон рассказал в своем YouTube-блоге. Изначально тюнинговый «Гелик» был оснащен…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Пьянство за рулем будет считаться уголовным преступлением

30.06.2018 г. в 11:15, www.autocentre.ua

Не исключено, что вождение в пьяном состоянии вскоре может стать уголовным преступлением. Дело в том, что в начале июня Верховная Рада приняла за основу законопроект №7279-д «О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно упрощения досудебного расследования отдельных категорий уголовных преступлений». За этот документ свои…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть