Асфальт для ремонту українських доріг виготовляють на німецькому заводі (відео)

30.06.2018 г. в 14:47, vinnitsaok.com.ua

Реконструкцію транснаціонального транспортного коридору «GO-Highway» на Літинському та Немирівському напрямках у Вінницькій області проводить спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада». Компанія використовує для роботи сучасну техніку європейського виробництва, асфальтобетон виготовляє на німецькому високотехнологічному заводі Benninghoven.

Знімається старий шар асфальтобетону. Ця маса на спеціальній стаціонарній установці перемішується з в’яжучими матеріалами, додається цемент. І в такому вигляді ця суміш укладається у вигляді нижнього шару товщиною 15 см, – описує технологію екологічного методу холодного ресайклінгу керівник СП «Автострада» Анатолій Вакар. – Потім зверху ще укладається 2 шари асфальтобетону.

Підприємство готує дорогу «під ключ». Це не лише заміна покриття, а й облаштування тротуарів, зупинок, газонів, встановлення елементів освітлення і бар’єрного огородження.

Якість будівельних матеріалів цілодобово відстежує власна спеціалізована лабораторія, тому регулярні перевірки «Автодору» підприємство сприймає спокійно. Циліндричні заглиблення в дорожньому покритті – знак відбору проб для проходження контролю.

Ми відбираємо проби для фізико-механічних випробувань асфальтобетону – склад, пружність та міцність, вміст в’яжучих речовин, – пояснює завідувач сектору штучних споруд ДП «Дорожній контроль якості» Богдан Нестеренко.

Автодорожники запевняють: ремонтувати трасу за європейськими стандартами – в їхніх інтересах. Роблять на совість і на роки.

Якщо в гарантійний термін відбувається руйнування асфальтобетону, відповідно, підприємство, котре здійснювало роботи, за власний рахунок усуває дефекти, – підкреслює начальник Служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук.

Директор СП «Автострада» Анатолій Вакар впевнений в якості виконання ремонту та стверджує, що термін експлуатації відремонтованих ділянок становитиме 10 років. За умови дотримання обмежень проїзду вантажівок вагою понад 24 тонни у спеку.

Автошлях М12 «Стрий-Кропивницький-Знам’янка» — частина транснаціонального транспортного коридору «GO-Highway», який з'єднує чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польським містом Гданськ на Балтійському морі. Інтенсивність руху тут досягає 13 тисяч авто на добу. Ремонт магістралі — під пильним контролем уряду України.

Нагадаємо, особисто перевіряв якість ремонтних робіт під Вінницею прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. В інтерв’ю журналістам він наголосив, що задоволений тими технологічними підходами, які побачив на ділянках стратегічної траси М12.

загрузка...
Еще одна новость

Совместный паркетник Geely и Volvo вышел на рынок

30.06.2018 г. в 14:47, avtoblog.ua

В Китае стартовали продажи компактной «пятидверки» Lynk & Co 02. До европейского рынка новинка доберется в 2020 году. Марка Lynk & Co была создана компаниями Geely и Volvo в 2016 году. В конце 2017-го на китайский рынок вышел «первенец» нового бренда – вседорожник с индексом 01. Теперь же в Поднебесной доступна и вторая модель – 02. Производитель…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Омелян розповів, яка область найкраще, а яка найгірше будує дороги

30.06.2018 г. в 14:47, zik.ua

Найкращі результати по ремонту і будівництву доріг у 2016-му році показувала Львівська область. А от у Черкаській області відверто погані дороги. Але є області зі ще гіршими дорогами. Гість програми зазначив, що ще в 2015-му році ситуація з будівництвом доріг в Україні була невтішною, адже навіть попри виділені державою 200 мільярдів гривень на…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть