Як насправді виглядають машини з іноземних аукціонів (Відео)

30.06.2018 г. в 17:13, mmr.net.ua

Машини з США в Україні все популярніші. У порівнянні з європейськими моделями аналогічних років, американські автомобілі краще укомплектовані, коштують дешевше і мають менший пробіг.

Основне джерело таких автомобілів – аукціони, з яких продають пошкоджені автомобілі. Для американців вони вже неліквід через дорогий ремонт. Їх «списують» страховики і реалізують «з молотка» за копійки.

Якщо вибирати авто самому – дійсно можна знайти дуже гідний екземпляр з мінімальними слідами аварії. Але часто недобросовісні продавці скуповують, наприклад на Copart цілковитий непотріб, відновлюють і продають у нас як «небиту і нефарбовану».

загрузка...
Еще одна новость

От взрыва цистерны сгорели полсотни автомобилей

30.06.2018 г. в 17:13, avtoblog.ua

В нигерийском городе Лагос цистерна с топливом взорвалась и загорелась во время движения по трассе. В результате огнем были охвачены более 50 автомобилей, жертв избежать не удалось.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нова автомагістраль від Львова до Одеси

30.06.2018 г. в 17:13, tsn.ua

Магістраль буде лише частиною великого проекту, який передбачає створення коридору між портами Великого Гданська біля Балтійського моря і Одеського порту на Чорному морі. В уряді зараз готують проектну документацію. Про це повідомляє міністр інфраструктури Польщі Анжей Адамчик. Насамперед магістраллю з’єднають кордон з Польщею в районі пункту пропуску…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть