Кабмін вводить жорсткі заходи проти «євроблях»

01.07.2018 г. в 08:43, mmr.net.ua

Поки всі вивчають нові законопроекти по розмитненню, КМУ видав постанову «Про створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів».

Кабінет Міністрів, не чекаючи делегування повноважень від Верховної Ради, прийняв власну постанову. А із трьох можливих сценаріїв розвитку подій із «євробляхами» (лояльний, компромісний та силовий), як ви вже здогадались, обрано третій. Постанову КМУ №479 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів» сьогодні (21 червня) оприлюднено в офіційному виданні, і вона одразу набрала чинності.

Цей документ дає право поліцейським цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та в інших місцях, де органи ДФС здійснюють митні формальності. Також поліції надається доступ до автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор-2006». Мета згаданих нововведень – боротьба із порушеннями митних правил.

Отже, тепер контрабандисти, а також «верблюди» та «гонщики по повітрю», які завозили нерозмитнені автомобілі, навряд чи зможуть «порішати» питання із перетином кордону на нерозмитненому автомобілі. Адже, погодьтесь, імовірність того, що митник згодиться «закрити очі» за «дякую в конверті», коли у нього за спиною стоїть поліцейський, дорівнює нулю.

Хіба що поліцейські теж «навчаться поганого»… Однак, це вже припущення, яким не місце серед сухих фактів. А от що задокументовано, то це термін дії експериментальних заходів – до 31 грудня 2018 року. Чи буде продовжений поліцейський контроль на митницях — залежатиме від звітів МВС, Мінфіну та ДФС, які вони формуватимуть щомісячно, описуючи результати боротьби із порушенням митних правил.

загрузка...
Еще одна новость

З жовтня можна буде їздити без водійських прав і документів на машину

01.07.2018 г. в 08:43, mmr.net.ua

Водії в Польщі з 1 жовтня поточного року зможуть не носити з собою водійські права і документи на автомобіль. Відзначається, що дані з зазначених документів будуть занесені в електронний каталог. У разі перевірки документів патрульні зможуть відразу отримати доступ до цієї інформації через спеціальні пристрої. Також сказано, що водіїв будуть…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Отдых по-украински: как на автомобиле добраться в Одессу, Коблево и Бердянск

01.07.2018 г. в 08:43, styler.rbc.ua

Как во время летних отпусков доехать до "большой воды" Состояние дорог, по которым можно доехать на авто к морю, часто оставляет желать лучшего. Путь к "большой воде" может оказаться достаточно долгим и проблематичным, сообщает ТСН. В Украине во время самых жарких месяцев наибольшей популярностью пользуются три морских курорта: Одесса, Бердянск…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть