5 найбільш безпроблемних авто

01.07.2018 г. в 10:52, mmr.net.ua

Експерти склали рейтинг автомобілів, які доставляють своїм власникам найменше проблем в ході експлуатації, інформує MMR.

На першому місці виявився седан Hyundai Accent (Solaris), покупці якого можуть практично не турбуватися про необхідність заміни деталей і інших технічних неполадках.

Другу сходинку посів кросовер Chevrolet Equinox, а третє – Toyota Corollа. Також до першої п’ятірки увійшли Honda Civic і Honda CR-V.

При складанні списку експерти враховували дані про відкличні кампанії в США, в ході яких виробник запрошує власника до дилера для огляду і заміни «сумнівних» деталей.

Укладачі рейтингу підкреслюють, що статистика кампаній є важливим показником якості автомобілів, який варто враховувати при виборі моделі.

загрузка...
Еще одна новость

Як можна вирішити проблему “євроблях” вигідно і для українців, і для держави

01.07.2018 г. в 10:52, mmr.net.ua

Довгі роки Україна перебуває в унікальному стані автомобільної неповноцінності. З одного боку, поруч з нами розташований один з найбільших світових ринків старих автомобілів і виробництва нових, а з іншого, ціни на автомобілі в нашій країні значно перевищують сусідні країни. Наприклад, нові європейські автомобілі в Києві мінімум на 10% дорожчі, ніж…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Які авто вигідно привозити в Україну

01.07.2018 г. в 10:52, mmr.net.ua

Вибір автомобіля, який вигідно привезти в Україну з-за кордону, починається з бюджету майбутнього автовласника. Привезти в Україну вживаний автомобіль з-за кордону – завжди більш хороша ідея, аніж придбати його в нашій країні. Адже в розвинених країнах умови експлуатації зазвичай кращі – тому завдяки хорошим дорогам, якісному пальному та сервісу…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть