Столичним водіям підготували черговий “сюрприз”

01.07.2018 г. в 12:33, avtoblog.ua

Для того щоб центр Києва був менш завантажений автотранспортом, комунальна організація «Київгенплан» запропонувала владі зробити в’їзд в цю частину міста платним.

У столиці зараз офіційно зареєстровано близько 900 000 транспортних засобів, з яких 767 000 – легкові автомобілі. І це без урахування незареєстрованих авто на єврономерах.

Для розвантаження київських автошляхів комунальники самостійно розробили «Схему розміщення гаражів та автостоянок в Києві», що дозволяє, на їхню думку, звільнити проїжджі частини вулиць і зменшити число в’їжджаючого транспорту. У схемі розраховані місця під парковки, забезпечені необхідні розрахунково-нормативні паркувальні місця для киян, передбачено обмеження на в’їзд автомобілів у центр міста, а також парковками 10% автомобілів вже на в’їздах до столиці.

загрузка...
Еще одна новость

Почему украинским водителям не светят дешевые евробляхи

01.07.2018 г. в 12:33, autonews.ua

Государство с недавних пор искусственно создало настоящую войну между владельцами «евроблях» и машин на украинской регистрации. Первые упорно заявляют о своем праве пользоваться лазейкой в законе и нежелании платить налоги в коррумпированную систему Украины. Вторые говорят о нечестности в обходе законов своей страны и справедливо заявляют о том, что…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

5 найбільш безпроблемних авто

01.07.2018 г. в 12:33, mmr.net.ua

Експерти склали рейтинг автомобілів, які доставляють своїм власникам найменше проблем в ході експлуатації, інформує MMR. На першому місці виявився седан Hyundai Accent (Solaris), покупці якого можуть практично не турбуватися про необхідність заміни деталей і інших технічних неполадках. Другу сходинку посів кросовер Chevrolet Equinox, а третє…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть