Водіям більше не треба мати кілька комплектів гуми (Фото)

01.07.2018 г. в 23:26, mmr

У США Агентство передових оборонних дослідницьких проектів (DARPA) розробило технологію, за допомогою якої колесо перетворюється в гусеницю трикутної форми. Причому трансформація займає всього 2 секунди.

Ця нова технологія називається «Reconfigurable Wheel-Track». Вона розроблена за програмою Ground X-Vehicle Technologies (GXV-T) в Національному центрі інженерної робототехніки Університету Карнегі – Меллон. Тобто фактично перед нами військові технології.

Транспортний засіб (автомобіль, всюдихід або броньовик) з колесами-трансформерами зможе не тільки швидко їздити по дорогах, а й успішно пересуватися по бездоріжжю. Це, звичайно, необхідно для армійських транспортних засобів. Але ми впевнені, що така технологія обов’язково буде затребувана і в цивільних всюдиходах, а може бути і в звичайних позашляховиках. Загалом, у цій технології дуже великий потенціал.

DARPA поки тримає в секреті технологію Reconfigurable Wheel-Track, що, власне нітрохи не дивно. Але, здається, вона не дуже складна.

В рамках програми GXV-T, спрямованої на поліпшення мобільності, живучості та ефективності військових броньованих машин, розробляється відразу декілька нових технологій. Серед них виділимо ще нову адаптивну підвіску.

загрузка...
Еще одна новость

Многокилометровая пробка, образовавшаяся на выезде из Затоки (видео)

01.07.2018 г. в 23:26, oblvesti

Днем 1 июня на выезде из курортного поселка Затока на дороге образовалась многокилометровая пробка. Об этом сообщают очевидцы в Facebook. Кроме того, по словам людей, пробка в сторону Одессы образовалась также на дороге М15 в районе пункта пропуска в селе Удобное, там ситуацию осложняет ремонт дороги.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Латвийцы разработали браслет, который не дает уснуть за рулем

01.07.2018 г. в 23:26, avtoblog

Латвийские изобретатели собирают деньги на свое инновационное устройство - браслет Steer, который не даст уснуть за рулем. Гаджет надевается на руку и анализирует состояние владельца по десятку различных параметров включая пульс и давление. Когда браслет замечает, что водитель погружается в сон, то производит сильную вибрацию. Если же гаджет заметил,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть