Водії «євроблях» потрапили в чергову пастку

03.07.2018 г. в 18:06, autotheme.info

Українці, які купують автомобілі на єврономерах, стають жертвами грандіозної афери, в результаті якої вони ризикують втратити будь-яке право власності на дані авто.

Про це заявив гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, коментуючи вимогу водіїв — власників єврономерів скасувати плату за розмитнення.

Експерт наголосив, що з юридичної точки зору «євробляхи» ніхто не купує — вони належать іноземцям. «Тут питання в масовій свідомості. Люди кажуть — я купив машину за генеральною довіреністю. Я кажу — ти її не купив і не придбав. Завтра власник автомобіля помре, і генеральна довіреність зникне — це ж не твоя машина. «Як це, я ж гроші заплатив!». Люди не розуміють, що це не їхня машина. Ця машина належить литовській фірмі або якомусь полякові», — пояснив Назаренко.

За словами експерта, в разі введення нульового розмитнення, українцям, які їздять на таких автомобілях, треба буде виїхати до Литви, щоб зняти свою машину з обліку. «Фірма, на яку зареєстроване авто, має через нотаріуса оформити договір купівлі-продажу або дарування, має заплатити відповідні податки. Як ви гадаєте, де будуть ці фірми, коли Верховна Рада оголосить амністію і нульове розмитнення? Ці фірми зникнуть, нікому не вигідно ці податки платити. А українців залишать з чужою власністю», — заявив він.

«Мені деякі депутати кажуть — ми зараз дозволимо розмитнення тим, у кого документи на машину. Завтра якийсь литовець скупить у литовської фірми у власність 10 тисяч авто, а потім подасть до Європейського суду на Україну, яка дозволила розмитнити його власність. Це власність литовської фірми, і Україна потрапить у величезні штрафи — і митниця, і МВС», — наголосив Назаренко.

«Це свого роду МММ — люди повірили аферистам і пройдисвітам. Шкода цих людей, але кожен має відповідати за свої дії», — додав він.

загрузка...
Еще одна новость

Останавливаешься по требованию полиции — включи «аварийку»

03.07.2018 г. в 18:06, autonews.ua

Включение аварийной сигнализации после остановки автомобиля полицией является обязательным при любых обстоятельствах, — передает autonews. Суд вынес решение по делу №751/6140/17 которое гласит, что в случае остановки машины на дороге работниками полиции водитель обязан включить аварийную сигнaлизацию при любых обстоятельствах. Даже, если полиция…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Півроку їздимо по-новому: як змінилися ПДР

03.07.2018 г. в 18:06, mmr.net.ua

Вже майже півроку в Україні діють оновлені ПДР, які повинні були набути чинності в січні 2018 року. Щоправда, змін виявилося не так багато, як розмов, та й на дорожній ситуації це майже не позначилося. “Гасають містом 200 км/год, про яке обмеження до 50 км/год йдеться!? Та й правила порушують усі, сьогодні дорога в Україні, як в Єгипті, – квест…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть