Наскільки небезпечний дощ для автомобіля

04.07.2018 г. в 14:22, auto.24tv.ua

Чим страшний дощ для автомобіля – щоб ви знали, не тільки високою вологістю в салоні. Є ще загрози і технічного плану, і водієві, який вважає себе досвідченим, варто їх знати.

Звичайно, з’ясовувати, чим страшний дощ для автомобіля, зовсім не обов’язково – наші машини вже років сто як вважаються всепогодними, оскільки мають закритий салон і заховані від вологи найважливіші системи.

Але по-перше, ті чи інші несподівані трабли все-таки трапляються з кожним, і по-друге, багато хто з нас хоче зберегти свою ластівку на довгі і довгі роки – а щедрі ванни можуть цьому перешкодити. Отже, пройдемося дощовими небезпеками – яким частинам автомобіля вони загрожують:

Ходова частина. Шкода для шасі від небесних вод нехай не пряма, але найзначніша: не помітивши в калюжі грубу яму, ми можемо розрубати шину, пом’яти або зруйнувати диск, погнути важіль підвіски або тягу рульового управління.

Гідроудар. Намагаючись подолати калюжу в невідомому місці, можна потрапити на значну глибину і притопити автомобіль – залити салон, електрообладнання, вихлопну систему. А найстрашніше, якщо двигун “сьорбне” води через повітряний фільтр: це загрожує капітальним ремонтом мотора. Не знаючи броду… — пам´ятаєте цю приказку?

Гальма. Коли на дорозі багато води, ефективність гальмової системи знижується. На сучасних авто це відчувається незначно і тільки в перший момент гальмування, головне тут – не розгубитися і продовжити тиснути на педаль.

Кузов. Якщо є найменша нещільність, дощова вода обов’язково скористається нею, щоб проникнути в кузов – під килими, на торпедо, в порожнину дверей та ін. Найбільш “популярні” у води місця – ущільнювачі стекол, як таких що опускаються, так і вставлених на гумі або вклеєних. На другому місці – різного роду вентиляційні канали.

Салон. Дощ – біда для розсіяних і забудькуватих користувачів автомобілів, причому не тільки водіїв. Залишене відкритим вікно, потужний дощ – і будь ласка, половину салону мокрі, включаючи сидіння і електричну начинку дверей. Будьте уважні.

Скло. Негода – індикатор вашого ставлення до автомобіля, яке проявляється в таких дрібницях, як справні двірники та омивач стекол. Робота склоочисника при несправному омивачі іноді призводить до появи затертих зон на лобовому склі і задньому склі хетчбека. А старі, розхитані щітки при тривалій роботі можуть розібратися на частини, що майже завжди супроводжується глибокими подряпинами на склі. Двірники потрібно міняти регулярно, в ідеалі – щорічно або щосезону.

Будь-яка негода вимагає підвищеної уваги від водія, а в умовах поганих доріг і в оточенні недисциплінованих колег по дорожньому руху – тим більше. З іншого боку, автомобіль потрібно підтримувати в справності незалежно від погоди, навіть якщо це така дрібниця, як “не туди” спрямована цівка омиваючої рідини.

загрузка...
Еще одна новость

Владельцы «евроблях» устроили митинг под Николаевской ОГА

04.07.2018 г. в 14:22, www.0512.com.ua

Во вторник, 3 июля, представители общественной организации «Чому так?» вышли с пикетом под Николаевской ОГА с требованиемснизить стоимость растаможки автомобилей с иностранной регистрацией. Около 50 активистов собрались у здания ОГА с целью обратится к главеНиколаевской областной государственной администрации Алексею Савченкои депутатам областного…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Верховном суде отреагировали на пьяное вождение работника суда

04.07.2018 г. в 14:22,

Верховный суд Украины начал дисциплинарное расследование из-за пьяного вождения работника суда Олега Ляшока. "Уже [руководитель аппарата Булка] Ольга Аркадьевна написала служебную, возбуждаем дисциплинарное производство. И будет наша адекватная реакция", - заявила председатель Верховного суда Валентина Данишевская. Она сообщила, что нарушитель…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть