В Україні зріс попит на вантажівки

04.07.2018 г. в 15:29, auto.24tv.ua

У червні ріст продажів комерційних авто виріс на 38% порівняно з аналогічним показником минулого року.

За червень 2018 року в Україні придбали 1241 одиницю нових комерційних автомобілів, повідомляє асоціація “Укравтопром”. Це на 38% більше, ніж у червні минулого року. Цікаво, що в травні ріст також був, але втричі менший.

А за підсумками півріччя ріст становив 24% — всього в Україні було зареєстровано 6,4 тис. нових комерційних авто.

Найчастіше в першому півріччі реєструвалися автомобілі марки Renault. З січня по червень свої перші номери отримали 1174 комерційні автомобілі цієї французької марки. У порівнянні з попереднім роком продажі комерційних моделей Renault в Україні збільшилися на 19%.

На другому місці з результатом 588 автомобілів – Citroen. Продажі цієї марки в звітному періоді зросли в 3,5 рази.

Третій показник у Fiat – 573 машини (+3% до аналогічного періоду минулого року).На четвертій сходинці рейтингу Ford, моделі якого поповнили український автопарк 555 новими комерційними автомобілями. У порівнянні з попереднім роком попит на Форди виріс майже на 28%.

Також до п’ятірки лідерів ринку увійшов білоруський МАЗ, який реалізував за шість місяців на українському ринку 503 автомобілі (+64% до апмр).

загрузка...
Еще одна новость

Осенью украинские дороги станут на полметра уже

04.07.2018 г. в 15:29, www.autosite.ua

Украинские автодороги уже с сентября начнут размечать по евростандарту: каждая полоса станет уже на полметра, а освободившуюся ширину трассы отдадут велосипедистам или общественному транспорту. Об этом сообщил замминистра регионстроя Лев Парцхаладзе. По словам чиновника, более узкие полосы побуждают водителей ехать с меньшей скоростью, а значит…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Наскільки небезпечний дощ для автомобіля

04.07.2018 г. в 15:29, auto.24tv.ua

Чим страшний дощ для автомобіля – щоб ви знали, не тільки високою вологістю в салоні. Є ще загрози і технічного плану, і водієві, який вважає себе досвідченим, варто їх знати. Звичайно, з’ясовувати, чим страшний дощ для автомобіля, зовсім не обов’язково – наші машини вже років сто як вважаються всепогодними, оскільки мають закритий салон і заховані…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть