Запропоновано радикальний спосіб боротьби з “євробляхами”

04.07.2018 г. в 19:52, narodna-pravda.ua

Більшість українських автомобілів на європейських номерах знаходяться на території країни незаконно.

Генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко заявив, що поліція має повне право відправляти авто на європейськи номерах на штрафмайданчик.

“Це все незаконно, просто у нас поліція сьогодні не виконує закон і не зупиняє такі авто. Є правила дорожнього руху. Там написано, що автомобіль з іноземною реєстрацією, крім тих іноземців, які заїжджають і підтверджують документами, що вони заїжджають на лікування або відпочинок, зобов’язані зареєструватися в сервісних центрах МВС у визначений термін – 60 днів. Якщо вони не зареєструвалися, то автомобіль вважається незареєстрованим”, – пояснив Назаренко.

Також він сказав, що поліція зобов’язана зупиняти такі автомобілі і відправляти їх на штраф майданчик, проте співробітники поліції кажуть, що вони не мають права цього робити.

“У поліції кажуть – ми не бачимо, скільки цей автомобіль пробув в Україні, і в цьому вони праві. За законом він має право п’ять днів їздити як транзитник. Вони будуть бачити – є система “Рубіж”, туди вносять всі автомобілі, які порушили строки перебування. Система “Рубіж” автоматично зчитує номери і повідомляє поліцейським, що це за автомобіль – бери його і штрафуй”, – додав експерт.

загрузка...
Еще одна новость

Розмитнення авто: в ЄС та СНД не дешевше ніж в Україні

04.07.2018 г. в 19:52, autotheme.info

Напередодні депутати Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради внесли до Верховної Ради законопроекти, ухвалення яких може вирішити проблему нелегального ввезення в країну авто «на єврономерах». Згадані законопроекти №8487 і №8488 дозволять зробити процедури розмитнення та реєстрації імпортних машин в Україні не дорожчими, ніж…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Авто на еврономерах: стало известно, во сколько обойдется растаможка в Украине (видео)

04.07.2018 г. в 19:52, 1plus1.ua

В Украине легализация купленного в Европе Hyundai Sonata обойдется примерно в $3 тыс. Такие суммы придется платить автолюбителям в случае принятия законопроекта о новых правилах растаможки автомобилей на иностранных номерах, говорится в сюжете программы "Гроші". Основная норма документа предусматривает вывоз автомобиля с европейской регистрацией…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть