Вартість автомобілів в Україні може стрімко знизитися

05.07.2018 г. в 08:34, vechirniykiev.com.ua

Якщо Верховна Рада ухвалить законопроект №8487 про обкладання акцизним податком імпортних автомобілів, їхня ціна на українському ринку може дуже змінитись – вони стануть доступнішими. Про це під час інтерв’ю заявив директор інформаційно-аналітичної групи «Автоконсалтинг» Олег Омельницький.

— Ми бачимо, що є зниження, воно реальне – від 2 до 13 разів через зниження податків, – зауважив Омельницький.

Він також зазначив, що ці законопроекти усувають бар’єр. Мова йде про заборони на імпорт автомобілів, що не відповідають екологічному стандарту Євро-5. Це означає, що після прийняття документа можна буде можливо завезти автомобіль будь-якого стандарту.

Нагадаємо, законопроект №8487 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» передбачає зниження ставок акцизу на ввезення в країну автомобілів. Таким чином через зниження акцизів іноземні авто можуть подешевшати у 13 разів.

загрузка...
Еще одна новость

​Украинским водителям готовят важные новшества на дорогах: названа дата

05.07.2018 г. в 08:34, www.segodnya.ua

Новые правила разметки дорог, которые вводятся в Украине с 1 сентября, предусматривают сокращение ширины полос движения. По словам заместителя министра регионального строительства и ЖКХ Льва Парцхаладзе, новация касается прежде всего дорог в населенных пунктах. После ее введения каждая полоса будет проектироваться в среднем на полметра уже, чем…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Запропоновано радикальний спосіб боротьби з “євробляхами”

05.07.2018 г. в 08:34, narodna-pravda.ua

Більшість українських автомобілів на європейських номерах знаходяться на території країни незаконно. Генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко заявив, що поліція має повне право відправляти авто на європейськи номерах на штрафмайданчик. “Це все незаконно, просто у нас поліція сьогодні не виконує…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть