Южаніна: утримувати авто в Європі в десятки разів дорожче, ніж в Україні

05.07.2018 г. в 12:55, mashyna.com.ua

Утримання авто в європейських країнах коштує автовласникам в десятки разів дорожче, ніж в Україні.

Про це повідомила голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

“Оскільки європейські авто переміщуються з однієї європейської країни до іншої, не потребуючи розмитнення, особливу увагу в Європі приділяють державній реєстрації, якій обов’язково передують ідентифікація авто та дореєстраційний техогляд. Це платні послуги, вартість яких коливає від 20 до 120 євро“, – пише голова Комітету.

За її словами, вартість реєстрації варіюється від 30 до 250 євро і залежить від розміру реєстраційного внеску, цін на свідоцтво та номерні знаки, вартості перекладу документів, а також обсягу додаткових стягнень.

“Одразу після реєстрації автовласник зобов’язаний оформити страхування цивільно-правової відповідальності, ціна якого залежить від тарифів країни, де зареєстровано авто; покриття страхового полісу; віку, пробігу та об’єму двигуна транспортного засобу; а також страхової історії водія. Вартість страхування може коливатися від декількох десятків до декількох сотень євро“, – йдеться в колонці.

Южаніна додає, що наступним обов’язковим кроком є сплата щорічних податків — в кожній країні своїх.

“Це може бути, наприклад, податок на власність в Молдові, Грузії та Румунії, екологічний податок в Румунії та Німеччині, дорожній податок в Молдові та окремих країнах Європи, де в обов’язковому порядку водій має платити за користування дорогами країни шляхом придбання дорожньої віньєтки“, – наголошує вона.

“Розміри зазначених платежів залежать від технічних характеристик авто — його віку, об’єму двигуна, пробігу, обсягу викидів СО2 і можуть сягати декількох сотень євро на рік“, – додає депутат.

Южаніна також навела дані “The Car Cost Index”, дослідження вартості володіння авто в Європі, котре щороку проводить міжнародна транспортна компанія LeasePlan.

Так, згідно з дослідженням, обсяг щомісячних витрат на утримання машини в Польщі становить 448 євро, в Румунії — 476 євро, в Німеччині — 618 євро. “Тобто за рік сума витрат сягає 5376, 5712 та 7416 євро відповідно”, – заявляє вона.

“В основу обчислень закладено показники амортизації, середню кількість палива, що використовується, податки та збори, обслуговування та ремонт, зокрема заміну масла та шин“, – підсумувала вона.

загрузка...
Еще одна новость

Украинских водителей ожидают новые сюрпризы

05.07.2018 г. в 12:55, hvylya.net

В этом году украинских автомобилистов ожидает сразу несколько нововведений. С сентября изменятся правила парковки, а автомобили будут эвакуировать. Также сузятся полосы движения и появятся велодорожки. А в конце года водителям начнут приходить «письма счастья». Увезут и пришлют СМС С сентября в Украине изменятся правила парковки — неправильно оставленный…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине ведется разработка нового тактического броневика

05.07.2018 г. в 12:55, autonews.ua

«Укравтобуспром» разрабатывает новый бронеавтомобиль Сavalier 4×4 . Это легкий тактический бронированный автомобиль (LTAV). В дополнение к роли бронетранспортера, его также можно использовать в качестве транспортной платформы для легкого огнестрельного и ракетного оружия, средств связи и других систем обороны. Подойдет он и для разведки. Автомобиль…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть