Як підвищити потужность будь-якої машини без витрат

05.07.2018 г. в 21:23, mmr.net.ua

Експерти розповіли, як своїми силами і без додаткових витрат можна підвищити потужність свого автомобіля. Вони назвали прості і дієві способи, які стануть в нагоді кожному водієві.

Спочатку, щоб забезпечувалася нормальна робота двигуна, повітря, що надходить повинне бути чистим, сухим і холодним. За перші дві характеристики відповідає повітряний фільтр. Тому, хто хоче збільшити потужність, потрібно поставити пристрій зі збільшеною пропускною спроможністю.

Друга порада стосується повітрозабірника. На багатьох автомобілях старого типу повітря забирається з-під капота, ця опція корисна взимку, а влітку вона призводить до падіння потужності і перегріву. До входу повітряного фільтра потрібно просто прикріпити гофровану трубу.

З метою турботи про екологію, виробники часом «душать» движки. Зокрема, у вихлопній системі сучасних агрегатів присутній каталітичний нейтралізатор – фільтр, за допомогою якого проходить потік відпрацьованих газів. При цьому він гальмується, а потужність падає. Щоб вирішити цю проблему, потрібно з корпусу каталізатора дістати стільники фільтруючого матеріалу.

Ще одним способом зменшення шкідливих викидів транспортного засобу є налагоджена система рециркуляції відпрацьованих газів. Принцип роботи полягає в наступному: в клапан надходить частина вихлопних газів, а це позначається на наповненні в циліндрах і призводить до падіння потужності. Без установки системи виробник не досягає екологічних норм. Простим способом вирішити проблему є заглушення клапана.

загрузка...
Еще одна новость

КрАЗ «Сибір»: выйськова техніка нового покоління

05.07.2018 г. в 21:23, mmr.net.ua

Кременчуцький автомобільний завод завжди славився своєю технікою для військових. КрАЗи поповнюють автопарк не тільки української армії, але і багатьох інших армій світу. Правда, далеко не всі гідні концепти заводу знайшли своє продовження. Серед них і справжній повнопривідний монстр – КрАЗ-6Е6316 «Сибір». Це автомобіль складної долі, який створювався…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Наглость «героини парковки» возмутила пользователей соцсетей

05.07.2018 г. в 21:23, pl.com.ua

В центре Киева заметили новую наглую «героиню парковки», которая регулярно оставляет свой автомобиль, полностью преграждая тротуар. Соответствующие фото были опубликованы на странице сообщества в Facebook dtp.kiev.ua. Отмечается, что фото было сделано у дома №44 по улице Сечевых Стрельцов. «Девушка уже не первый раз паркуется будто ни в чем…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть