Водії «євроблях» не розуміють, що потрапили у пастку

06.07.2018 г. в 00:20, укроп

Українці, які купують автомобілі на єврономерах, стають жертвами грандіозної афери, в результаті якої вони ризикують втратити будь-яке право власності на дані авто.

Про це заявив гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, коментуючи вимогу водіїв — власників єврономерів скасувати плату за розмитнення.

Експерт наголосив, що з юридичної точки зору «євробляхи» ніхто не купує — вони належать іноземцям. «Тут питання в масовій свідомості. Люди кажуть — я купив машину за генеральною довіреністю. Я кажу — ти її не купив і не придбав. Завтра власник автомобіля помре, і генеральна довіреність зникне — це ж не твоя машина. «Як це, я ж гроші заплатив!». Люди не розуміють, що це не їхня машина. Ця машина належить литовській фірмі або якомусь полякові», — пояснив Назаренко.

За словами експерта, в разі введення нульового розмитнення, українцям, які їздять на таких автомобілях, треба буде виїхати до Литви, щоб зняти свою машину з обліку. «Фірма, на яку зареєстроване авто, має через нотаріуса оформити договір купівлі-продажу або дарування, має заплатити відповідні податки. Як ви гадаєте, де будуть ці фірми, коли Верховна Рада оголосить амністію і нульове розмитнення? Ці фірми зникнуть, нікому не вигідно ці податки платити. А українців залишать з чужою власністю», — заявив він.

«Мені деякі депутати кажуть — ми зараз дозволимо розмитнення тим, у кого документи на машину. Завтра якийсь литовець скупить у литовської фірми у власність 10 тисяч авто, а потім подасть до Європейського суду на Україну, яка дозволила розмитнити його власність. Це власність литовської фірми, і Україна потрапить у величезні штрафи — і митниця, і МВС», — наголосив Назаренко.

«Це свого роду МММ — люди повірили аферистам і пройдисвітам. Шкода цих людей, але кожен має відповідати за свої дії», — додав він.

загрузка...
Еще одна новость

Сделанный в Украине 6-колесный Гелендваген продают за полмиллиона долларов

06.07.2018 г. в 00:20, topgir.com.ua

Наверняка вы помните 6-колесный Мерседес Гелендваген, сделанный в Житомире. Еще в момент постройки смелый проект вызвал интерес у многих автомобилистов и собрал сотни тысяч просмотров на YouTube. Сейчас же самодельный шестиколесный Гелик выставили на продажу. Согласно данным объявления, за 6-колесный Mercedes-Benz G 300 просят… 555 555 долларов!…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Стало известно, как будут ловить нарушителей на "евробляхах"

06.07.2018 г. в 00:20, www.autoconsulting.com.ua

Информацию о нарушителях сроков пребывания авто на еврономерах в Украине полицейские вносят в систему "Рубеж". Эта система считывает номер проезжающего автомобиля и сообщает, есть ли он в базе розыска. После этого правоохранители получают законные основания останавливать машины и наказывать водителя. Таким образом с помощью системы "Рубеж" патрульные…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть