Нові схеми пограбування автовласників

06.07.2018 г. в 11:12, tsn.ua

Шахраї підрізають колеса, щоб потім була можливість пограбувати водіїв.

Найчастіше грабіжники промишляють біля супермаркетів або вночі на заправних станціях. Вони чекають поки власник відійде від машини, щоб злегка надрізати покришку і далі переслідують жертву, щоб пограбувати. У регіонах частіше подібні випадки зустрічаються на нічних АЗС.

У соціальній мережі постраждалі водії почали повідомляти про нові схеми, опублікувавши фото проколотих коліс.

«Вас «пасуть» під маркетами. Фішка в тому, що колесо в автомобілі тепер не ріжуть, а злегка «надрізають» і їдуть за вами до першого повороту, де при навантаженні 100% трапиться біда з великим колесом. Їхати далі ви не зможете, тому за мить два міцних хлопця в дорогій автівці поблимають фарами про проблему і будуть пропонувати свою допомогу. Але «помічники» дуже швидко поїдуть, якщо ви вийдете з барсеткою на плечах і закриєте своє авто. Будьте обережні», — повідомляє водій Ігор Петровський.

Інші водії так само пишуть про подібні випадки, які зафіксовані вже не в Києві, а в регіонах. Наприклад, в Івано-Франківську схожу схему провертають біля оптових обмінників. А активіст Володимир Тіпіло повідомив, що його брат зіткнувся з більш жорсткою схемою на трасі Львів-Стрий.

«Йому на заправці в колесо встромили саморіз. А у нього є звичка по приїзді на заправку дивитися на колеса, все в порядку, і тоді все було нормально. Але метрів через 300 він почув, що «кидає кермо». Вийшов, дивиться — спущене колесо. Він заліз під машину, витягує домкрат і бачить — з іншого боку ходять ноги. А на сидінні в цей час лежав гаманець. Брат схопився і побачив, що грабіжник вже відкривав машину. Кинувся за ним, а той втік в полі. Брат оглянувся і помітив неподалік машину. Очевидно, вони чекали, поки брат зупиниться. А якби він і далі гнався по полю, то спільники просто могли б висадити в його автомобілі вікно і обчистити. Або дати по голові і брата ніхто б не знайшов. Це була друга година ночі», — розповів Володимир Типило.

Крім того, у мережі були помічені випадки, коли грабіжники не зупиняються навіть перед присутніми в автомобілі власниками авто. В нахабну підходять і виривають з рук водія або пасажира телефон або гаманець, а потім звалюють.

Нагадаємо, що столичним жителям погрожують розправою над їх автомобілями. Шахраї пробивають колеса, б’ють шибки в припаркованих під будинками машинах, а після загрожують власнику спалити машину, якщо той не переведе гроші на певний рахунок у банку.

загрузка...
Еще одна новость

«Евробляхам» запретят въезд

06.07.2018 г. в 11:12, lcmedia.com.ua

Новые пошлины ограничат ввоз авто с европейскими номерами и приведут к повышению цен на машины с украинской регистрацией Популярный в последние годы анекдот о том, что все литовские таксисты уехали на заработки в Украину, вскоре потеряет актуальность. Верховная Рада намерена ввести новые правила растаможки машин, которые, с одной стороны, существенно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автовладельцам придется раскошелиться

06.07.2018 г. в 11:12, autonews.ua

Количество страховых случаев по автогражданке в последние годы постоянно увеличивается. Так как данный вид страхования остается наиболее востребованным среди украинских водителей, а выплаты по страховым случаям иногда превышают доход от взносов, в МТСБУ уже рассматривается возможность повышения тарифов по ОСАГО. До 2019 года все страховые компании…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть