Омелян готує для водіїв драконівські штрафи

07.07.2018 г. в 08:34, 24ks.news

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив в ефірі, що тільки посилення контролю за порушення ПДР може змінити ситуацію на дорогах.

Він навів приклад, що в сусідніх європейських країнах відбувалося теж саме, що і в Україні на сьогоднішній час, доки не була встановлена автоматична фіксація, коли штрафи були підняті в десятки разів. І тільки після цього водії зрозуміли усю відповідальність.

Зафіксовано порушення — плати. Тобто не 50 на 50, побачать – не побачать, а відсотків 90-95, що зафіксують і штраф буде великий.

загрузка...
Еще одна новость

Які підстави для зупинки вашого автомобіля патрульними

07.07.2018 г. в 08:34, vkursi.te.ua

Національна поліція здійснює контроль за дотриманням Правил дорожнього руху водіями транспортних засобів та регулює дорожній рух, тому зупинка автомобіля повинна відбуватись на підставах та в порядку, передбачених Законом України «Про національну поліцію» та ПДР. У Патрульній поліції повідомляють про усі можливі випадки, коли водій повинен зупинитися…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

КрАЗ вышел на качественно новый уровень

07.07.2018 г. в 08:34, autonews.ua

Для обеспечения выполнения годовой программы выпуска автомобилей КрАЗ и повышения качества продукции ЧАО «АвтоКрАЗ» приобрел современное высокоточное оборудование плазменной резки с числовым программным управлением «PlazMax CNC-2060». Инвестиции предприятия в новое оборудование составили почти миллион гривен. При недостаточной загруженности мощностей…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть