Автовласники запропонували новий шлях легалізації «євроблях»

07.07.2018 г. в 09:06, pershyj.com

Питання врегулювання на законодавчому рівні перебування авто з іноземною реєстрацією на території України, розглянули та обговорили на засіданні громадсько-консультативної ради платників податків при головному управлінні ДФС в області.

Доступне авто – у кожну українську родину. Член Громадсько-консультативної ради при Головному управлінні ДФС Волині Сергій Чуріков закликав колег із ради підтримати скасування обмеження на ввезення вживаних автівок, скасувати акцизний податок та збір до пенсійного фонду, а платежі обмежити до 26% від вартості авто за кордоном, – ідеться у сюжеті Sfera-TV Lutsk.

Сергій Чуріков впевнений, що законопроект Ніни Южаної не зможе зробити авто доступними для українців. Потрібно інше, прогресивніше законодавство.

Насправді ж ця проблема вирішується дуже просто, каже Сергій Чуріков.

Присутні члени засідання громадсько-консультативної ради, підтримали позицію Сергія Чурікова. Голова ради Володимир Цибульський каже, якщо зараз не підтримати людей,котрі прагнуть спрощеної системи ввезення автомобілів з-за кордону то вони просто розчаруються у всьому і залишать країну.

Таким чином, учасники засідання, обговоривши питання, прийняли рішення, повідомити Верховну раду та профільні міністерства, що зміни в законопроектах 8487 та 8488, котрі знаходяться на розгляді в українському Парламенті, не містять достатніх стимулів для легалізації імпорту вживаних авто, а заходи щодо контролю можуть призвести до масштабних акцій протесту як на Волині так і Україні. Також, пропонують закликати депутатів Верховної ради та міністерства фінансів підготувати законопроекти з урахуванням думки громадськості, які б суттєво підсилювали стимули легального імпорту. Зокрема, йдеться про зменшення платежів і вартості розмитнення.

загрузка...
Еще одна новость

Омелян готує для водіїв драконівські штрафи

07.07.2018 г. в 09:06, 24ks.news

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив в ефірі, що тільки посилення контролю за порушення ПДР може змінити ситуацію на дорогах. Він навів приклад, що в сусідніх європейських країнах відбувалося теж саме, що і в Україні на сьогоднішній час, доки не була встановлена автоматична фіксація, коли штрафи були підняті в десятки разів. І тільки…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Які підстави для зупинки вашого автомобіля патрульними

07.07.2018 г. в 09:06, vkursi.te.ua

Національна поліція здійснює контроль за дотриманням Правил дорожнього руху водіями транспортних засобів та регулює дорожній рух, тому зупинка автомобіля повинна відбуватись на підставах та в порядку, передбачених Законом України «Про національну поліцію» та ПДР. У Патрульній поліції повідомляють про усі можливі випадки, коли водій повинен зупинитися…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть