Новий шлях легалізації «євроблях»

08.07.2018 г. в 00:07, pershyj.com

Питання врегулювання на законодавчому рівні перебування авто з іноземною реєстрацією на території України, розглянули та обговорили на засіданні громадсько-консультативної ради платників податків при головному управлінні ДФС в області.

Доступне авто – у кожну українську родину. Член Громадсько-консультативної ради при Головному управлінні ДФС Волині Сергій Чуріков закликав колег із ради підтримати скасування обмеження на ввезення вживаних автівок, скасувати акцизний податок та збір до пенсійного фонду, а платежі обмежити до 26% від вартості авто за кордоном, – ідеться у сюжеті Sfera-TV Lutsk.

Сергій Чуріков впевнений, що законопроект Ніни Южаної не зможе зробити авто доступними для українців. Потрібно інше, прогресивніше законодавство.

Насправді ж ця проблема вирішується дуже просто, каже Сергій Чуріков.

Присутні члени засідання громадсько-консультативної ради, підтримали позицію Сергія Чурікова. Голова ради Володимир Цибульський каже, якщо зараз не підтримати людей,котрі прагнуть спрощеної системи ввезення автомобілів з-за кордону то вони просто розчаруються у всьому і залишать країну.

Таким чином, учасники засідання, обговоривши питання, прийняли рішення, повідомити Верховну раду та профільні міністерства, що зміни в законопроектах 8487 та 8488, котрі знаходяться на розгляді в українському Парламенті, не містять достатніх стимулів для легалізації імпорту вживаних авто, а заходи щодо контролю можуть призвести до масштабних акцій протесту як на Волині так і Україні. Також, пропонують закликати депутатів Верховної ради та міністерства фінансів підготувати законопроекти з урахуванням думки громадськості, які б суттєво підсилювали стимули легального імпорту. Зокрема, йдеться про зменшення платежів і вартості розмитнення.

загрузка...
Еще одна новость

Какая цена б/у внедорожников и кроссоверов в Литве

08.07.2018 г. в 00:07, topgir.com.ua

Наверняка вы не раз замечали в Украине BMW X5 из Литвы или даже нерастаможенный Порше Кайен. На первый взгляд такая покупка может показаться странной, но на самом деле тому есть логические объяснение – цены на б/у авто такого класса в Литве на порядок ниже, чем у нас. Если говорить конкретнее, купить Прадо в Литве можно за 30 тысяч евро, и речь…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Миллионы дешевых автомобилей из США вскоре предложат водителям

08.07.2018 г. в 00:07, autonews.ua

Согласно данным Wards Auto, автолюбители смогут купить до 3,9 млн подержанных автомобилей, у которых по состоянию на 2018 год закончится срок аренды. Большая часть из них – кроссоверы, внедорожники и пикапы на рынке США. Т.е. американцам предложат огромное количество современных автомобилей в прекрасном состоянии по сниженной цене, чей возраст составляет…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть