Проти частини водіїв готують масовий “терор”

08.07.2018 г. в 10:22, autonews.ua

Стежити за тим, щоб водії фур не розбивали асфальт на дорогах можуть не тільки Укравтодор і Укртрнасбезпека, а й місцева влада. Адже це вони в першу чергу зацікавлені, щоб покриття, побудоване за рахунок місцевих бюджетів, служило як можна довше. У деяких регіонах місцева влада вже перехоплюють ініціативу і самі починають будувати вагові майданчики. Autonews.ua розповідають подробиці.

«Перші двоє торгів на будівництво вагових майданчиків відбулися. Переможців визначено. Фінансування – обласний і міський бюджети. Протягом двох тижнів починаємо будівництво на в’їздах в Дніпро з боку Київської та Донецької трас. Розраховуємо, що до 15 серпня два майданчики будуть готові. І почнеться терор розумників на фурах з перевантаженням. Ми навчимо всіх дотримуватися законів і дбайливо ставитися до інфраструктури», – повідомляє радник голови Дніпропетровської ОДА Юрій Голік.

На підході завершення торгів по ще двом ваговим майданчикам.

«Зауважте. Ми в черговий раз робимо не свою роботу. В даному випадку ми робимо роботу Укравтодору та Укртрнасбезпеки. Тому що нам не все одно. Спасибі всім платникам податків Дніпропетровської області. Все, що ми будуємо – це сплачені вами податки і децентралізація», – додав чиновник.

загрузка...
Еще одна новость

Придумали новый способ угона авто – при помощи $100

08.07.2018 г. в 10:22, autonews.ua

В США процветает новый способ угона автомобилей – при помощи денежной купюры в 100 долларов. Пострадали уже несколько американских автолюбителей, — передает Autonews. Секрет этого мошенничества очень прост. Когда водитель садится в свою машину, он замечает на лобовом стекле денежную купюру в размере 100 долларов, которая как бы случайно там оказалась…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новий шлях легалізації «євроблях»

08.07.2018 г. в 10:22, pershyj.com

Питання врегулювання на законодавчому рівні перебування авто з іноземною реєстрацією на території України, розглянули та обговорили на засіданні громадсько-консультативної ради платників податків при головному управлінні ДФС в області. Доступне авто – у кожну українську родину. Член Громадсько-консультативної ради при Головному управлінні ДФС Волині…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть