Парламентарі зареєстрували законопроект про охорону авто на платній стоянці і парковці

09.07.2018 г. в 20:31, 2plus2.ua

У Верховній Раді запропонували законопроект згідно з яким водій, залишивши авто на парковці чи платній стоянці, може сподіватися не лише на вільний шматок асфальту для своєї машини, а й на її охорону.

Припаркувався, чесно заплатив та, повернувшись до машини, отримав сюрприз – від свавілля на парковках водії у відчаї. Пані Любов залишила своє авто всього на кілька годин і влетіла у копієчку.

Только что украли зеркало. Какие парковки? Только что, вот я сижу и не знаю, что мне делать. Вызывать полицию бесполезно совершенно. Страховые ничего не оплачивают.

Любов, автовласниця

Власники стоянки оплачувати нове дзеркало теж не хочуть, бо за законом вони лише надають місце для парковки в оренду.

Ніхто ж не хоче відповідати і, у випадку пошкодження транспортного засобу, людина залишається сам на сам зі своїми пошкодженнями. Здебільшого, власники парковок не несуть за це відповідальності, оскільки це відбулося не з їхньої вини.

Максим Кучерук, адвокат

Якось нелогічно – гроші паркувальник чи стоянка отримали, а далі машину хоч крастимуть, то вже не їхня парафія. Змінити ситуацію взялися парламентарі і зареєстрували законопроект у Верховній Раді, згідно з яким, залишивши авто на парковці чи платній стоянці керманич може сподіватися не лише на вільний шматок асфальту для своєї машини, а й на її охорону.

Виходить, що паркувальні організації по великому рахунку торгують повітрям, тому що до них не можна ніяких претензій пред’явити. Оскільки, будь-яка угода тягне за собою отримання товарів, робіт, послуг, то у цьому випадку, немов, послуги і немає. У всякому разі у Цивільному кодексі це не прописано.

Юрій Бублик, ініціатор законопроекту

Якщо за новий закон проголосують депутати, нові вимоги мають розповсюдити на всі види стоянок, гаражні кооперативи та паркінги.

загрузка...
Еще одна новость

В Крым на украинских номерах: блогер провел эксперимент. Видео

09.07.2018 г. в 20:31, mashyna.com.ua

Мужчина проверил работу оккупационной полиции на полуострове. Останавливают ли российские полицейские без оснований машины на украинских номерах в Крыму? Это выяснил известный крымский видеоблоггер. На трассах полуострова он увидел немало машин с номерами Киевской, Днепропетровской, Луганской, Донецкой и Запорожской областей. Результаты…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Незабаром дорогами їздитимуть безпілотні автобуси

09.07.2018 г. в 20:31, ukurier.gov.ua

Перша партія автобусів китайської компанії Baidu налічує 100 екземплярів і, як повідомляє видання TechСrunch, один автобус вміщатиме 14 пасажирів. Керувати транспортними засобами буде автопілот Apollo четвертого покоління. У китайському місті Шеньчжень безпілотні автобуси планується запустити вже в цьому році. Перший маршрут через міські вулиці складе…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть