Які вживані автомобілі купують українці

09.07.2018 г. в 21:08, gazeta.ua

У червні українці купили 8,8 тис. уживаних автомобілів.

Це найбільша кількість автомобілів з пробігом, яку реєстрували в Україні протягом місяця. Це майже удвічі більше, ніж у червні торік, повідомляє асоціація "Укравтопром".

Найпопулярніші уживані автомобілі німецької компанії Volkswagen. У минулому місяці купили 1252 авто. Це утричі більше кількості реалізованих в червні на українському ринку нових автомобілів бренду.

На 2-му місці - французький Renault. Купили 1280 старих авто. Це на 90% більше, ніж нових. Замикають першу трійку автомобілі чеської компанії Skoda. Придбали 855 машин. Купили на 67% менше нових автомобілів компанії.

На 4-й позиції - американська компанія Ford. Українці купили 603 уживані автомобілі бренду. На 5-му місці - японський Nissan. Зареєстрували 95 авто з пробігом бренду.

З початку нинішнього року в Україну ввезли 41,8 тис. легковиків з пробігом. Це на 83% більше, ніж торік.

загрузка...
Еще одна новость

Парламентарі зареєстрували законопроект про охорону авто на платній стоянці і парковці

09.07.2018 г. в 21:08, 2plus2.ua

У Верховній Раді запропонували законопроект згідно з яким водій, залишивши авто на парковці чи платній стоянці, може сподіватися не лише на вільний шматок асфальту для своєї машини, а й на її охорону. Припаркувався, чесно заплатив та, повернувшись до машини, отримав сюрприз – від свавілля на парковках водії у відчаї. Пані Любов залишила своє авто…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Крым на украинских номерах: блогер провел эксперимент. Видео

09.07.2018 г. в 21:08, mashyna.com.ua

Мужчина проверил работу оккупационной полиции на полуострове. Останавливают ли российские полицейские без оснований машины на украинских номерах в Крыму? Это выяснил известный крымский видеоблоггер. На трассах полуострова он увидел немало машин с номерами Киевской, Днепропетровской, Луганской, Донецкой и Запорожской областей. Результаты…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть