Чому водії засинають за кермом

09.07.2018 г. в 23:40, cikavosti.com

Вчені з Мельбурнського королівського технологічного університету розповіли, чому водії можуть засипати за кермом. Виявляється вся справа в низькочастотній вібрації машини. Матеріали дослідження оприлюднені у виданні Science Daily.

У науковій роботі погодилися взяти участь 15 добровольців. Під час проведення тестування фахівці відстежували ритм серця водіїв, які здійснювали рух на симуляторі кабіни автомобіля. Він імітував монотонну їзду по двосмуговій трасі.

В результаті вдалося з’ясувати, що добровольці, які схильні до низькочастотних вібрацій (4-7 герц), через 15 хвилин починали позіхати. Через півгодини ступінь сонливості ще більше збільшувалася. Коли пройшла одна година, випробовувані повністю поринали у сон. До речі, вібрації на інших частотах сприяли тому, що водії ставали бадьоріше.

загрузка...
Еще одна новость

Які вживані автомобілі купують українці

09.07.2018 г. в 23:40, gazeta.ua

У червні українці купили 8,8 тис. уживаних автомобілів. Це найбільша кількість автомобілів з пробігом, яку реєстрували в Україні протягом місяця. Це майже удвічі більше, ніж у червні торік, повідомляє асоціація "Укравтопром". Найпопулярніші уживані автомобілі німецької компанії Volkswagen. У минулому місяці купили 1252 авто. Це утричі більше…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Парламентарі зареєстрували законопроект про охорону авто на платній стоянці і парковці

09.07.2018 г. в 23:40, 2plus2.ua

У Верховній Раді запропонували законопроект згідно з яким водій, залишивши авто на парковці чи платній стоянці, може сподіватися не лише на вільний шматок асфальту для своєї машини, а й на її охорону. Припаркувався, чесно заплатив та, повернувшись до машини, отримав сюрприз – від свавілля на парковках водії у відчаї. Пані Любов залишила своє авто…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть