Влада почала боротьбу з «євробляхами” на місцях

10.07.2018 г. в 16:00, auto.24tv.ua

Місцеві адміністрації та органи ДФС шукають шляхи наведення ладу з автомобілями на іноземній реєстрації, які незаконно їздять дорогами України.

Після постанови Кабміну 20 червня 2018 року № 479 щодо посилення контролю за переміщенням автомобілів на іноземній реєстрації влада на місцях почала власні дії проти цієї категорії транспорту.

Зокрема, губернатор Запорізької області Константин Бриль скликав обласну раду нацбезпеки, де всі силові відомства області вирішили працювати з проблемою спільно.

Зокрема, поліція має зупиняти та реєструвати власників «євроблях», а також посилить контроль саме за цією категорією транспортних засобів. Митники мають знаходити факти підробки документів та фіксувати всі порушення. А виконавча служба має перевірити судові рішення, винесені власникам авто на іноземній реєстрації та посилити виконання стягнень з них.

Окрім того, митники знайшли новий важіль впливу на «євробляхи». Наприклад, у селі Кіпті Чернігівської області митники встановили тимчасовий пост ДФС, на якому перевіряють законність експлуатації автомобілів з єврономерами.

Активісти руху за легалізацію «євроблях» називають такі методи незаконними та пропонують вирішити проблему у стінах Верховної Ради.

загрузка...
Еще одна новость

У Києві засвітилося рідкісне авто «Карета-лімузин»

10.07.2018 г. в 16:00, kyiv.depo.ua

Схоже, такі авто використовуються на весіллях. Зокрема, такий чудернацький лімузин нещодавно проїздив вулицями Троєщини. Карета зроблена на базі звичайного лімузину. Втім, такий вид транспорту – абсолютно на любителя.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Найдорожчі автівки в автопарку українських чиновників

10.07.2018 г. в 16:00, 2plus2.ua

Хто з чиновників і на яку суму поповнив свій автопарк. ​Porsche, Ferrari, Bentley, Maserati – 2017 рік видався багатим на престижні машини. Porsche, Ferrari, Bentley, Maserati – 2017 рік видався багатим на престижні машини. Українці зареєстрували у сервісних центрах 171 800 легкових автомобілів, 525 із них чи не найдорожчі у світі. Найулюбленіше…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть