Водіїв попередили про заочні штрафи за паркування і евакуацію автівок

10.07.2018 г. в 20:18, autotheme.info

У наближенні термінів вступу в дію нового Закону про парковку влада не втомлюється нагадувати водіям про нововведення.

На сторінці «Безпечні дороги України» у соціальній мережі Facebook водіям нагадали про нові заходи покарання за порушення правил паркування.

Найголовніше в тому, що патрульна поліція зможе виписувати штраф без присутності водія біля автомобіля і залишати виписані штрафні талони на лобовому склі. При цьому вони будуть фіксувати порушення фотозйомкою. Якщо автомобіль заважає проїзду інших транспортних засобів його дозволяється евакуювати на штрафмайданчик, а власнику доведеться сплачувати не тільки штраф, але і послуги транспортування і зберігання авто на стоянці.

Якщо ж власник сплатить штраф протягом 10 днів з моменту його виписки, то він отримає знижку в розмірі 50%, а при затримці більше ніж 30 днів доведеться платити подвійну суму. Враховуючи, що в перспективі запрацює нова В Україні запрацює загальна база даних для патрульної поліції В Україні запрацює загальна база даних для патрульної поліції база даних у поліції, то більша частина власників буде отримувати повідомлення про штрафи в смс.

Відзначимо, що в перспективі за паркуванням крім патрульних будуть стежити інспектора парковок. Їх відбиратимуть на конкурсній основі, а вони будуть виконувати виключно контролюючу функцію. Готівку їм отримувати заборонено, але стежити за оплатою паркування і повідомляти при несплату — це їх обов’язок. Причому водій при простої без сплати за це буде платити штраф у 20-кратному розмірі вартості години паркування на цій площадці.

загрузка...
Еще одна новость

В Абу-Дабі штрафуватимуть водіїв, які витріщаються на ДТП

10.07.2018 г. в 20:18, www.unian.ua

Звичка гальмувати і витріщатися на ДТП – це нецивілізований тип поведінки, який може коштувати життя та здоров’я інших учасників дорожнього руху, зазначили у транспортному департаменті. Поліція Абу-Дабі ввела новий штраф для водіїв, які люблять подивитися на ДТП. Тим, хто гальмує весь транспортний потік і ускладнює проїзд поліції і карет швидкої…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине замечена «Тавроджини»

10.07.2018 г. в 20:18, autotheme.info

В Мелитополе Запорожской области была замечена необычная “Таврию” с дверьми, как у Lamborghini. Снимок появился в соцсетях и вызвал неподдельный интерес у автолюбителей, сообщает Автотема. У некоторых пользователи желание владельца модернизировать легендарный украинский «Запорожец» вызвало усмешку. А некоторые автолюбители похвалили умельца…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть