Запропоновано альтернативний варіант для вирішення вимог «євробляхарів»

11.07.2018 г. в 18:40, 7days-ua.com

Саме суттєво знизити акцизи для нових і користованих автомобілів (крім великолітражних) та скасувати невластивий податок до Пенсійного фонду пропонує в альтернативному законопроекті фракція «Обєднання «Самопоміч».

Законопроект «Самопомочі» передбачає, що завдяки зниженню акцизів та скасуванню податку до Пенсійного фонду, загальна вартість розмитнення в середньому складатиме не більше 50% від вартості автомобіля, або близько 1000 євро для найбільш популярних автомобілів (цінова категорія 3-4 тисячі Євро).

Наприклад – вартість розмитнення 15-ти річного автомобіля з двигуном на 2 літри ціною 2000 євро складатиме 1000 євро. Сумарна вартість автомобіля в Україні буде 3000 євро (за законопроектом 8488 авторства Ніни Южаніної – 4500 євро).

Розмитнення 15 річного автомобіля за 3000 євро з двигуном на 3 літри становитиме 1320 євро. Сумарна вартість автомобіля в Україні буде близько 4700 Євро ( за законопроектом 8488 авторства Ніни Южаніної – 6800 євро).

Окрім того, «Самопоміч» пропонує до кінця 2020 року дати людям можливість ввозити автомобілі екостандарту Євро-4 та до цього ж часу продовжити нульову ставку ПДВ для електромобілів. Великі ставки акцизу, в той же час, зберігаються для автомобілів, завезених із території країни-агресора Росії. Все це не передбачено у основному законопроекті Ніни Южаніної.

Варто приборкати кризу щодо вже завезених в Україну та нерозмитнених автомобілів. Власники так званих «євроблях» згідно із законопроектом «Самопомочі» отримують можливість за спрощеним порядком розмитнити та зареєструвати в Україні свої автомобілі (євростандарту не нижче Євро-3) до 2019 року.

Це дозволить легалізувати автомобілі на єврономерах в Україні. Українці стануть юридичними власниками і нестимуть всю відповідальність за свої дії з цим автомобілем. Більше того, якщо таким розмитненням скористаються 400 тисяч людей (така кількість автомобілів на іноземній реєстрації за офіційними даними є в Україні), за попередніми оцінками бюджет отримає 19 мільярдів гривень. У випадку, якщо автомобілів на іноземній реєстрації нині в Україні близько 2 мільйонів (такі дані наводять активісти), бюджет може отримати 96 мільярдів гривень додаткових надходжень.

«Самопоміч» пропонує зниження акцизів назавжди, щоб люди не були змушені, принижуючи себе, порушувати закон, а могли легально купити автомобіль за доступною ціною і зареєструвати його в Україні.

«Тобто пропонуємо загалом зменшити акциз – не лише для вживаних, але й для нових автомобілів. Тому наш законопроект – не лише про «євробляхи» . Він покликаний покращити життя кожному громадянину України, адже робитиме автомобілі доступнішими.

І дуже добре, що сьогодні люди збираються під парламентом з вимогами врегулювати проблему. Бо ця Верховна Рада дуже часто приймає рішення в інтересах людей лише під їхнім тиском», – підсумував Роман Семенуха.

загрузка...
Еще одна новость

Миллиард долларов на новые авто: какие машины покупают украинцы в этом году

11.07.2018 г. в 18:40, autonews.ua

В первом полугодии в Украине зарегистрировали почти 40 тысяч новых автомобилей. На покупку этих машин потратили более 1 млрд долларов США. Больше всего новых автомобилей купили в столице. За 6 месяцев текущего года киевляне приобрели более 15 тысяч автомобилей, на которые потратили 500 миллионов долларов, – сообщает аналитический отдел сайта RST.ua. Кроме…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Австралии от жары плавится асфальт (Фото)

11.07.2018 г. в 18:40, hronika.info

На днях в Австралии начала твориться какая-то чертовщина: асфальт кипит и плавится, а расплавленное вещество, в свою очередь, полностью покрывает колеса проезжающих машин. А ведь сейчас на континенте зима. Департамент транспорта и магистральных дорог уже перекрыл некоторые трассы. Ниже прикреплено фото грузовика Бриджита Дейли. Мужчина отмечает,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть