Акцію «євробляхерів» замовили контрабандисти?

11.07.2018 г. в 19:44, www.infa.ua

Дивне все ж таки загострення у «євробляхерів». Парламент уже напівпорожній. Рішень ухвалювати не зможе. Логічніше було шуміти восени, коли всі зберуться. Але, мабуть, дуже припікає раз не на морях, а в Києві.

Схоже, що хлопців використовують втемну. Наприклад, одна з вимог – скасувати постанову №479 (також відправити у відставку главу ДФС, Авакова, Гройсмана), яка взагалі не має відношення до проблеми «євробляхерів», а створює додатковий заслін для надходження контрабанди в країну.

Тобто хлопці вже ввезли в країну автомобілі та у них питання, як їх легалізувати, а виступають проти того, що до них відношення не має. Дивна логіка. Дуже схоже, що це і є головна мета акції – скасувати контроль над контрабандою в країну, що схоже, м’яко кажучи, на замовлення від контрабандистів, які дуже ці незадоволені.

Контрабанда – це зло. Оскільки вбиває нашого виробника.

Що стосується відсутності доступних автомобілів, то тут теж потрібен комплексний підхід. Потік дешевого і контрабандного автомотлоху теж не дає можливості розвиватися виробництву. Потрібна програма галузевої підтримки автомобілебудування, яка буде стимулювати експорт (як робили Корея і Словаччина). Це допоможе автовиробникам (в тому числі іноземним) наситити внутрішній ринок доступними автівками.

загрузка...
Еще одна новость

Женщина случайно угнала машину и не замечала этого 2 недели

11.07.2018 г. в 19:44, avtoblog.ua

Пенсионерка из Канады по ошибке уехала на чужом автомобиле с парковки супермаркета, не заметив, что вместо черного седана она села за руль черного кроссовера. В полицию города Онтарио обратился менеджер одной из компаний по прокату машин, который сообщил, что пожилая женщина вернула им Infiniti QX50. Подозрительным в этой истории было то, что пенсионерка…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Запропоновано альтернативний варіант для вирішення вимог «євробляхарів»

11.07.2018 г. в 19:44, 7days-ua.com

Саме суттєво знизити акцизи для нових і користованих автомобілів (крім великолітражних) та скасувати невластивий податок до Пенсійного фонду пропонує в альтернативному законопроекті фракція «Обєднання «Самопоміч». Законопроект «Самопомочі» передбачає, що завдяки зниженню акцизів та скасуванню податку до Пенсійного фонду, загальна вартість розмитнення…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть