Верховна рада проголосувала за нові закони щодо розмитнення авто

14.07.2018 г. в 00:10, www.autocentre.ua

Депутати Верховної Ради України проголосували за два законопроекти №8487 і №8488, які повинні зробити розмитнення авто більш доступним і остаточно вирішити проблему нерозмитнених авто в Україні. “За” проголосували 256 депутатів з 450.

Законопроект 8487 передбачає зміни до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизом легкових ТЗ, тоді як проект закону №8488 вносить зміни до Митного кодексу та деяких законодавчих актів щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України.

Якщо говорити більш звичною мовою, то мета нових законів: зменшення розміру акцизного податку на авто, скасування заборони на митне оформлення ЄС, які не відповідають екостандарти Євро-5, а також посилення контролю за переміщенням і використанням транспорту, зареєстрованого в інших країнах.

Водночас зі зниженням мит планують запровадити і жорсткіші покарання для порушників.

Порушення строків реєстрації для транзитних авто:

понад 20 діб — 85 тис. грн (замість 8,5 тис.)

понад місяць — 170 тис. грн

За порушення режиму тимчасового користування автівкою:

понад 10 діб 85 тис. (замість 17 тис.)

понад місяць — 170 тис. грн

Нагадаємо, згідно з новим законом розмитнення б/у авто має стати в Україні приблизно на одному рівні з Польщею. Передбачено, що акциз буде розраховуватися за такою схемою: базова ставка авто (бензин – 50 євро, дизель – 75 євро), помножена на два коефіцієнта – об’єму і віку. Тобто, розмитнення 10-річного автомобіля з бензиновим мотором на 2 тис.куб.см обійдеться в 1500 євро.

загрузка...
Еще одна новость

У мережі з’явилося відео польоту літаючої машини BlackFly

14.07.2018 г. в 00:10, narodna-pravda.ua

Одномісний літаючий коптер з вантажопідйомністю майже в тонну випробували в Канаді Американська компанія Opener продемонструвала можливості невеликої «літаючої машини» BlackFly, для управління якою не потрібна ліцензія пілота. Одномісний мультикоптер з чотирма пропелерами на кожному крилі може пролетіти 25 миль, тобто близько 40 кілометрів на…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине резко возрасли продажи подержанных автомобилей

14.07.2018 г. в 00:10, avtoblog.ua

Ассоциация «Укравтопром» проанализировала июньский первичный авторынок Украины: в течение прошлого месяца на первичный учет было поставлено рекордное количество импортированных легковых автомобилей с пробегом — 8.8 тысяч. В целом же первые украинские номерные знаки в течение месяца получили 15.3 тысяч автомобилей. Как отмечают в ассоциации, в июне…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть