Омелян повідомив про експеримент у боротьбі з «руйнівниками» доріг

14.07.2018 г. в 07:20, zik.ua

Цього року стартував пілотний проект на дорогах навколо Києва з облаштування десяти автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю транспорту. Наступного року 100 таких комплексів облаштують по всій Україні.

Про це в ефірі програми Voxpopuli на телеканалі ZIK заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Очільник відомства нагадав, що торік в Україні закупили 78 мобільних комплексів габаритно-вагового контролю, цього року вони працюють на українських шляхах державного та міждержавного значення.

«Ми маємо достатньо добрі показники, хоча бачимо, що багато водіїв все одно нехтують законодавчо обмеженими 40 тоннами для руху українськими автошляхами, нарощують борти, збільшують цю вагу на 50%, а інколи на 100%, що є неприпустимо, бо фактично в той же день, коли ми ремонтуємо дороги, вони руйнуються недобросовісними власниками таких транспортних засобів і водіями», – зауважив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури поінформував, що цього року запустили пілотний проект на дорогах навколо Києва з облаштування десяти автоматичних комплексів зважування. З його слів, датчики, вмонтовані у полотно дороги, передають інформацію про кожне авто, яке перетинає лінію, на центральний пульт, й інспектор зупиняє ті авто, які перевищили допустимі значення.

«Наступного року ми переходимо до спорудження 100 таких комплексів по всій Україні для того, щоб в автоматичному режимі ми могли отримати інформацію про будь-який автомобіль», – повідомив Володимир Омелян.

Міністр інфраструктури України висловив сподівання, що народні обранці посилять контроль за габаритно-ваговими порушеннями, підвищать штрафи за такі порушення, а також покладуть відповідальність не лише на перевізників, як є сьогодні, а й на відправників, власників та отримувачів вантажів.

загрузка...
Еще одна новость

Украинские таможенники «потеряли» 35 конфискованных авто за 15 млн грн

14.07.2018 г. в 07:20, www.facenews.ua

Харьковская таможня и Киевский отдел государственной исполнительной службы Харькова обнаружили недостачу 35 машин, арестованных на таможенных постах в разные годы по решениям судов. Об этом стало известно из постановления Киевского районного суда Харькова в уголовном производстве по факту злоупотребления работниками Государственной исполнительной…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Верховна рада проголосувала за нові закони щодо розмитнення авто

14.07.2018 г. в 07:20, www.autocentre.ua

Депутати Верховної Ради України проголосували за два законопроекти №8487 і №8488, які повинні зробити розмитнення авто більш доступним і остаточно вирішити проблему нерозмитнених авто в Україні. “За” проголосували 256 депутатів з 450. Законопроект 8487 передбачає зміни до Податкового кодексу щодо оподаткування акцизом легкових ТЗ, тоді як проект…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть