Ціна життя: страховики підрахували, скільки коштує смерть людини в ДТП

14.07.2018 г. в 12:00, mashyna.com.ua

Згідно законопроекту, максимальна сума відшкодувань життя та здоров’я внаслідок ДТП становитиме 1 млн, а згодом і 20 млн. гривень.

Нові суми відшкодувань передбачені у законопроекті №3670-д “Про обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів”, який має замінити діючий Закон, пише Інтерфакс.

Якщо нардепи приймуть даний законопроект, то пряме врегулювання збитків та електронний поліс, які сьогодні практикують деякі вітчизняні страхові компанії будуть узаконені. Окрім того, поступово будуть підвищуватись суми відшкодувань за втрату здоров’я та життя, а також матеріальні збитки. Відповідно, буде рости і ціна полісу автоцивілки.

Зокрема, з 1 січня 2020 року розмір відшкодування за життя та здоров’я людини внаслідок ДТП може зрости до 1 млн. грн., а з 2025 року – до 20 млн. грн. Як зазначають страховики, це європейські норми відшкодування. Сьогодні ця сума становить 200 тисяч гривень.

Моральна шкода за смерть у ДТП родичам буде оцінена у 25 мінімальних зарплат, тобто у 93 075 грн.

Максимальна сума відшкодування за матеріальний збиток з 2020 року передбачений у 500 тис. грн. на один об’єкт та 2 млн. – на кожен страховий випадок. З 2025 року ці суми становитимуть 8 та 16 млн. відповідно.

Окрім того, законопроект дозволить виробити єдину для всіх страхових компаній методику визначення відшкодування.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні процвітає шокуючий спосіб пограбування автомобілів

14.07.2018 г. в 12:00, autonews.ua

На українські дороги повернулася вкрай погана тенденція – люди, постраждалі в ДТП скаржаться, що їх грабують. Злочинці під виглядом помічників нібито допомагають їм вибратися з машини і викликати швидку. Але насправді, користуючись безпорадністю потерпілих, забирають цінності. Таке відбувається по всій Україні, пише autonews.ua. Наприклад, від невідомих…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Раскрыт секрет доступных б/у автомобилей из Германии

14.07.2018 г. в 12:00, autonews.ua

Для многих украинских водителей доступные иномарки из Германии воспринимаются как манна небесная. Но мало кто задумывается о природе этого явления. Мы публикуем реальную историю водителя, которые продал в Германии свой Mercedes A-класса в хорошем состоянии за 400 евро, и остался очень доволен. Может, для кого-то такое положение вещей станет настоящим…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть