У Рівному хочуть збудувати завод Тесла

14.07.2018 г. в 20:21, rv.oblast.online

Нещодавно на сайті Рівненської міської ради з’явилася нова електронна петиція

Рівнянин Назар Пшеюк пропонує виділити ділянку землі з метою будівництва там заводу автомобілів Тесла.

У тексті поданої петиції чоловік зазначає, що через важкий економічний стан, в якому зараз знаходиться Україна, побудова заводу просто необхідна. Адже це дозволить залучити іноземні інвестиції у розвиток краю. Також створення заводу Тесла у Рівному забезпечить громадян робочими місцями.

Для реалізації цього проекту Назар Пшеюк рекомендує звернутися до генерального директора та голови ради директорів Tesla Inc Ілона Маска.

Також автор петиції пояснює, чому завод повинен бути побудований саме у Рівному. На думку пана Пшеюка, перевагою міста Рівне є те, що воно знаходиться неподалік від країн-членів Європейського Союзу. Також у місті є висококваліфікований персонал та відносно дешева робоча сила, якщо порівнювати з країнами Європейського Союзу.

Збір підписів триватиме до двадцять п’ятого серпня (ще сорок три дні). Наразі, за реалізацію проекту проголосували сімдесят дві людини з тьохста.

загрузка...
Еще одна новость

Опції автомобіля, на які можна не витрачатися

14.07.2018 г. в 20:21, cikavosti.com

Експерти опублікували список порад при покупці автомобіля і назвали 10 опції, на які можна не витрачатися. Частина з них оманливо корисні і від них можна відмовитися.+ Однією з таких виявилася полиця для монет. Її придумали в США для платних доріг, щоб водій довго не шукав дріб’язок для оплати. Враховуючи, що у нас навряд чи вдасться десь розплачуватися,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Представлен первый индийский гиперкар

14.07.2018 г. в 20:21, motor.ru

Индийская компания Vazirani Automotive представила на Фестивале скорости в Гудвуде свою первую модель — электрический гиперкар Shul. Дизайн машины, которая пока существует только в виде полноразмерного макета, разработан в сотрудничестве с Кадзунори Ямаути, создателем серии видеоигр Gran Turismo. В основе Vazirani Shul лежит пространственная рама…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть