Чому ми не перші? В Білорусі заборонять продаж російських автомобілів

15.07.2018 г. в 10:06, «Автовод»

Продукція з Росії не проходить за нормами локалізації.

Білоруський ринок закриють для російського автомобілебудування, залишивши тільки вантажівки КамАз. В якості причини повідомляють про те, що товари, випущені в Російській федерації, складаються в основному з імпортних автозапчастин і не проходять за нормами локалізації, передбаченими у рішенні ЄАЕС №72 від 2014 року, яке набуло чинності 1 липня 2018 року. У свій час ці норми було схвалено самою Росією. Про це повідомляє by24.

продукції автопрому між членами ЄАЕС (Росією, Білоруссю, Казахстаном, Вірменією і Киргизстаном) вимагає локалізації не менше 50%, а зварювання та фарбування кузова повинні виконуватися на території включених в список країн.

Але кількість імпортних деталей перевищує всі норми, а в список потрапляє тільки продукція КамАз і білоруський МАЗ. Пощастило тільки продукції з Казахстану, де локалізація виробництва більш масштабна. дозвіл отримають деякі моделі Lada (“Азія-Авто”), Ssang Yong (“Сарыаркаавтопром”), продукція HyundaiTransAuto, DaewooBusKazakhstan, “Ліаз” і деякі моделі “ГАЗ” (“СемАЗ”), а також “КамАЗ-Інжиніринг”.

загрузка...
Еще одна новость

Что ждет водителей машин на «бляхах» после регистрации нового законопроекта

15.07.2018 г. в 10:06, avtolubiteli.club

Владельцев машин с иностранной «пропиской» просят внести себя в общую базу. Активисты частично добились результатов по выдвинутым требованиям и законопроекты по вопросам налоговой политики для урегулирования ситуации с засильем машин на «бляхах» были приняты за базу. Финальное решение по этому вопросу будет принято уже с сентября. Глава активистов…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Україна реалізує новий автомобільний проект

15.07.2018 г. в 10:06, «Автовод»

Україна взяла кредит на 75 млн євро в Європейському інвестиційному банку для фінансування проекту з безпеки дорожнього руху. Проект буде спрямований на: – зниження рівня смертності на дорогах; – зменшення кількості ДТП та зниження ступеня тяжкості їх наслідків; – створення безпечних умов пересування для учасників дорожнього руху; – підвищення…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть