"Євробляхи" часто використовують для скоєння тяжких злочинів - Шкіряк

19.07.2018 г. в 19:58, prm.ua

Питання "євроблях" потрібно вирішити як можна скоріше. Дуже часто ці автомобілі використовують для здійснення тяжких кримінальних злочинів.

Про це в ефірі "Прямого" в програмі "Ситуація" заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

"Ми кожного разу кричимо, що питання "євроблях" потрібно негайно вирішувати, це було ще два роки тому і переводити його в правове русло. З однієї сторони можна зрозуміти людей, враховуючи ти чі інші обставини, можливість купити за кордоном автомобіль за невеликі кошти і потім користуватися цим автомобілем. Багато хто говорить, що це чи не єдиний засіб заробітку та утримання родини. З іншої сторони сотні тисяч цих автомобілів перебувають за межами правового поля: податки не сплачено, знайти досить складно. Найгірше, що саме автомобілі на "євробляхах" досить часто використовуються для здійснення важких кримінальних злочинів, оскільки до певного періоду часу їх нереально було відслідкувати. Він (злочинець-ред.) ввозив, транзитом вивозив, здійснювали злочин, в тому числі вбивства, кидали і до побачення", - каже Шкіряк.

"Конкретного водія ми можемо затримати або притягти до відповідальності, коли мова йшла про автомобіль, вони здійснювали ДТП, бачили, що "игра не стоит свеч", просто кидали та шукай вітру в полі. Я вже мовчу про те, що величезна кількість цих автомобілів завозиться через чорні контрабандні схеми. В тому числі я розумію, що когось в органах державної влади така ситуація влаштовує, і в Верховній Раді. Якось дивним чином співпадають протести з політичною ситуацією в країні. Я не проти того, щоб люди вимагали змін в законодавстві, я проти шантажу та диктату. Не можуть люди, які перебувають за межами правового поля, диктувати державі умови. Ті водії, які їздять на нормальних машинах так само обурюються, що вони купили та сплатили, а тут така історія. Найгірше, що цей процес використовується для певної політизації ситуації в Україні. Я радий, що закон було прийнято рішення в першому читанні. Я сподіваюсь, що цю ситуацію вдасться врегулювати. Ця ганьба не може тривати далі", - додав він.

загрузка...
Еще одна новость

Як виглядає Audi з ГБО за 500 євро (ВІДЕО)

19.07.2018 г. в 19:58, mashyna.com.ua

Тема нерозмитнених авто в Україні як і раніше на слуху і багато українців, як і раніше, цікавиться, скільки зараз коштують вживані авто в ЄС. Автоцентр опублікував відео про актуальні ціни на найдешевші старі машини в Литві – тих, що коштують до 1000 євро. Один з цікавих екземплярів – Audi з газобалонною установкою. Її ціна – 500 євро.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине откроют еще один завод автокомпонентов

19.07.2018 г. в 19:58, www.autoconsulting.com.ua

Компания Sumitomo Electric Bordnetze (SEBN) создает в Хмельницком новое предприятие по выпуску автомобильной электропроводки для зарубежных автоконцернов. Оно расположится в помещениях «Хмельницкого механического завода». Открытие первого цеха производства планируется через два месяца. До конца этого года SEBN планирует создать 500 новых рабочих мест,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть