Гройсман повідомив обнадійливу статистику для водіїв

22.07.2018 г. в 17:42, gazeta.ua

Понад 50% запланованих на нинішній рік проектів дорожнього будівництва виконані або на завершальній стадії.

Про такі результати повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на нараді з питання дорожнього будівництва.

"Більше половини планів вже виконані. Але в різних регіонах по-різному ця робота виконується. Я поставив чіткі завдання: темпи будівництва треба пришвидшувати, а кошти використовувати ефективно й раціонально. Ми робимо перевірки, будуть аудити по завершенню об'єктів. Далі – у вересні - будемо розуміти, хто впорався з завданнями, хто ні. Всім дам оцінку, хто, маючи ресурси, не зміг організувати роботу", - сказав Гройсман.

Він наголосив, що будівельна машина "йде повним ходом", але потрібно проаналізувати, що використано, і перерозподілити кошти на проекти, де потрібні додаткові ресурси.

У 2018 році на ремонт доріг виділили рекордне фінансування – понад 45 млрд грн. Державна субвенція на проекти будівництва доріг місцевого значення склала 11,53 млрд грн. Обсяг фінансування заходів з підвищення безпеки доріг сягнув 2,6 млрд грн.

На саміті Україна-ЄС в Брюсселі підписали угоду на 75 млн євро для безпеки українських доріг.

загрузка...
Еще одна новость

Автопригоди з доріг України

22.07.2018 г. в 17:42, «Автовод»

Легковик на великій швидкості влетів у дорожного робітника, трагедія сталася у Полтаві. Травми виявилися несумісними із життям, чоловік загинув миттєво. Хмільний забіг через 6 смуг жвавого руху - у столиці чоловік опинився під колесами автомобіля, та обірваний маршрут в Маріуполі - фура провалилась у котлован.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

П’ять кілометрів пекла: рейд дорогою з Львівщина на Волинь

22.07.2018 г. в 17:42, «Автовод»

5 кілометрів пекла. Так змальовують трасу, що сполучає Львівську та Волинську області, місцеві мешканці. Вони у розпачі, бо ремонтників тут не бачили десятиліттями. Натомість щодня спостерігають за півметровими ямами й дихають хмарами куряви, що піднімають у повітря машини.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть