Що стає причиною агресивної поведінки на дорозі

24.07.2018 г. в 10:15, gazeta.ua

Агресія на дорозі одного водія призводить до ланцюгової реакції. Їзда стає небезпечно.

90% людей впевнені, що добрий жест від одного водія спонукає до ввічливості, повідомляють у "Сніданку з 1+1".

Дослідження провели британські науковці з Лондонської школи економіки. Опитали 9 тис. водіїв з 15 країн Європейського Союзу. Половина опитаних водіїв сказали, що на агресивні дії на дорозі реагують зі злістю. Крім того, намагаються не поступитися.

"Людина на емоціях не може адекватно реагувати у критичній ситуації. На дорозі всі негативні сторони зазвичай посилюються. Є навіть окреме поняття - це дорожня агресія. Його ввели в США ще 20 років тому. Воно пов'язане з тим, що люди за кермом поводяться ще більш агресивно. Це часто стає причиною аварій", - каже дорожній інструктор Влад Антонов.

Емоційним вибухам на незнайомих людей впливає загальний емоційний фон в країні. Також коли хтось втручається в особистий простір людини, ризик емоційного вибуху зростає.

Фахівці радять зайнятися спортом. Це знімає напругу. Контрастний душ також дієвий антистрес.

Кожного дня дорослі зіштовхуються із безліччю проблем, через які виникає стрес: на роботі, на вулиці, вдома. А тут ще й діти поводяться не завжди чемно. Навіть маленький непослух може стати причиною нервового вибуху для батьків. Тому важливо навчитися стримувати свою агресію, аби не зриватися на власних дітях.

загрузка...
Еще одна новость

В Узбекистане разрешили тонировать авто за 2 тысячи долларов в год

24.07.2018 г. в 10:15, auto.bigmir.net

Согласно постановлению О мерах по упорядочению эксплуатации транспортных средств с тонированными (затемненными) стеклами, для физлиц стоимость разрешения на тонировку составит 90 минимальных размеров заработной платы или 16,58 миллиона сумов. По текущему курсу эта сумма равна 2,1 тысячи долларов. За отсутствие разрешения на тонировку будет предусмотрен…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На украинских дорогах вводят новые стандарты

24.07.2018 г. в 10:15, avtoblog.ua

В Украине начали применять десятилетнюю гарантию на отремонтированные дороги. Об этом заявил министр инфраструктуры Украины Владимир Омельян, сообщает пресс-служба Мининфраструктуры. «С этого года на все дороги, которые ремонтируются, действует гарантия минимум 5 лет и начинает даваться уже 10-летняя гарантия по ряду областей. И это должно стать…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть