Безлад на українських дорогах: чому пасажири маршруток захищають водіїв-порушників

25.07.2018 г. в 00:15, mashyna.com.ua

«Досить часто пасажири (автобусних маршрутів – Прим. ред.) під час перевірки (поліцейськими транспортного засобу) стають на бік водія», – сказав в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» Владислав Антонов, засновник інтернет порталу dtp.kiev.ua.

«Навіть коли патрульна поліція зупиняє водія і вказує на порушення чи на відсутність ліцензії, пасажири стають на бік водія і вимагають, аби поліцейські відпустили його, бо їм потрібно їхати», – розповів він.

«Дійсно, якщо хтось помітив, що маршрутка їде зі швидкістю 120-140 км/год, при цьому грубо порушуючи правила дорожнього руху, або ж що від водія тхне спиртним, [присутні в салоні] навряд чи змусять водія зупинитися і викличуть поліцію», – сказав експерт.

«Людям важливіше швидко дістатися до потрібного місця, аніж наявність у водія якогось «папірця від держави», – зазначив Владислав Антонов.

«Саме така лояльність до порушень і діє в сфері перевезень… І насправді це є дуже важливим», – додав він.

загрузка...
Еще одна новость

Евробляхи: конфискованные автомобили на еврономерах раздают бесплатно

25.07.2018 г. в 00:15, etcetera.media

Конфискованные автомобили на еврономерах, после трех безуспешных серий торгов, отдают бесплатно. Об этом рассказал Виктор Вишнев, руководитель электронной площадки СЕТАМ. ФАКТ. Как рассказал чиновник, конфискованные таможней авто на еврономерах, после безуспешных попыток продажи, бесплатно передают учреждениям, которые имеют на это право. В частности…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Конфискованным «евробляхам» нашли достойное применение

25.07.2018 г. в 00:15, ru.tsn.ua

Конфискованным автомобилям на иностранной регистрации нашли достойное применение. Так на днях около тысячи «блях» отправили в зону боевых действий на Донбассе. Отметим, что это те автомобили, которые были изъяты за перевозку контрабанды. Ради справедливости стоит отметить, что конфискованные автомобили сначала пытаются продать. Происходит все…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть