Стало відомо, як зміняться автобуси і маршрутки в Україні

26.07.2018 г. в 11:04, mashyna

Пасажирські перевезення в Україні чекають зміни, які дозволять посилити безпеку пасажирів. Про це в інтерв’ю Сьогодні розповів міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Першочергове завдання – якомога швидше максимально зменшити смертність і травматизм на українських автодорогах. Люди, купуючи квиток, повинні бути впевнені у своїй безпеці. Електронний кабінет перевізника спростить життя підприємцям і сприятиме більш ефективній роботі. GPS-трекери допоможуть здійснювати моніторинг і віддалений контроль транспорту – будь-яке відхилення від маршруту буде відразу видно. Тахографи дозволять зменшити кількість порушень швидкісного режиму, тимчасових норм роботи і відпочинку водіїв. благий даруючи всім цим змінам і нововведень ми зможемо зберегти на дорогах життя і здоров’я сотень і тисяч наших громадян, забезпечимо баланс інтересів бізнесу та держави», – зазначив Омелян.

Він нагадав, що з 1 серпня планується запустити електронний кабінет перевізника – там буде зібрана вся інформація про нього.

«Опція буде доступна для користування в тестовому режимі з 1 серпня 2018 року. Доступ перевізників до свого електронного кабінету буде здійснюватися на підставі електронного цифрового підпису. Це буде надійним захистом від несанкціонованого втручання третіх осіб. Надалі розроблений реєстр маршрутів, а також штрафні бали за порушення в своїй роботі, як і ряд інших опцій, будуть доступні в електронному кабінеті перевізника», – поділився планами міністр.

Глава Мінінфраструктури також підкреслив, що зараз установка GPS-трекерів на автобусах передбачена порядком обрання перевізника на конкурсі. Але поки що така умова не обов’язковою, а додатковою.

Крім того, за словами Омеляна, старі та непридатні для перевезення пасажирів автобуси будуть вилучати, а переобладнані з вантажних в пасажирські – відправляти на металобрухт.

загрузка...
Еще одна новость

Tesla заподозрили в массовом отзыве автомобилей

26.07.2018 г. в 11:04, hronika.info

Tesla должна нарастить объемы выпуска автомобилей на 27 процентов. Tesla начала производить достаточное количество Model 3, но, по мнению аналитика Needham & Co. Раджвиндра Джилла, многие клиенты, сделавшие предзаказы, нетерпеливы, чтобы ждать свои автомобили и возвращают их чаще, чем раньше. Рост аннулированных заказов на Model 3 пришелся…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Потоп в Киеве: на Шулявке реки мусора хлынули в подземный переход (фото)

26.07.2018 г. в 11:04, strana.ua

25 июля, в Киеве на Шулявке затопило подземный переход после сильного ливня. В переходе стоит дождевая вода под самый потолок, в ней плавает мусор и деревянные ящики. Местные жители сообщают, что проблема с затоплением этого подземного перехода возникает не первый год, однако власти никак не решают вопрос. Судя по фото, в подземном переходе велась…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть